Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik való inkább lakásba?...

Melyik való inkább lakásba? Cavalier King Charles spániel vagy yorkshire terrier?

Figyelt kérdés

2017. szept. 22. 00:01
1 2
 1/12 Maya Bunnyheart ***** válasza:
80%
Mind a kettő lakásba való :)
2017. szept. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolok itt tapasztalatokra, szőr hullás, pl. Illetve az aktivistásra. Úgy olvastam, hogy a spániel szépen elheverészik nyugodtan a kanapén. A yorkie kis örökmozgó, aktív,makacs fajta. Nem? :)
2017. szept. 22. 01:00
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettő.De a spániel jobb.
2017. szept. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Kistestű kutyák csak bent tartandók. Tehát mindkettő.
2017. szept. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem cavalierem van (fekete, lány). Tökéletes kutya. A lakásban elfekszik (leginkább az ölemben vagy a lábamnál), de bármikor kapható kirándulásra vagy labdázásra. A gazdához alkalmazkodik, lesi annak minden kívánságát. A szőre puha és szép. Van baba tesóm. Inkább nyalakodik vagy arrébb megy, mint megharapja, ha sokat piszkálja. Egy morgást sem enged meg magának. A többi állatunkat sem bántja. Volt már mellette nyuszi, macska, tyúk. A cavalier hiába spániel, ő nem vadász, hanem társasági fajta. A japán chin és a mopsz is benne van a vérvonalában. Márpedig ezek nagyon békés, kedves fajták.
2017. szept. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jaj, biztos szép :) szereti,ha babusgatják néha? :)


Szőre mennyire hullik?


Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek, ment a zöld kéz! :)

2017. szept. 22. 09:31
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Hogy szereti-e ha babusgatják néha ? Ha rajta múlna egész nap ölben lenne és simagatnom kéne. Ha én nem vagyok otthon, akkor mástól provokálja ki. Nem lehet neki ellenállni. Nagy boci szemei vannak és jól tud hízelegni.
2017. szept. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Jobban hullik a szőre, mint a yorkinak, mivel más fajta van neki. Mégsem szőrős minden a lakásban. Egyrészt a hosszú szőrt sokkal könnyebb takarítani, mint a rövidet, másrészt az egészséges táplálkozás sokat számít. Fésülni is szoktuk őt.
2017. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon kevés kutyának nem hullik a szőre. Pl.: a havanesek nem hullik, de nem ez volt a kérdés. Két-három napi porszívózás, "szösztelenítő görgő"(nem tudom, hogy hívják :D), és nem fogsz találkozni szőrrel. :D
2017. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet az évesnél a fülükkel?
2017. szept. 22. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!