Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier king charles spániel...

Cavalier king charles spániel kennel?

Figyelt kérdés
Kifejezetten kiállítasra szeretném a kiskutyát. Tudnátok működő, megbízható kenneleket mondani?

2017. aug. 1. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Itthonit vagy külföldit?
2017. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Magyarországon belül gondolkodom inkább
2017. aug. 1. 23:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Slippy Star kennelt jó szívvel tudom ajánlani
2017. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. aug. 1. 23:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Sikerült már találnod? Milyen színben, és nemben gondolkodsz?
2017. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Slippy star kennelt néztem, nagyon jónak találom, a kiskutya vásárlást tavasz környékére tervezem. Blenheim szín nagyon tetszik :) szukát szeretnék :)
2017. aug. 23. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek fehér-barna van. Nagyon unom már, mert felénk sok cavalier van és 95 % ilyen színű. De nem nekem kell tetszeni. Nekem itt van az én black & tan szukám. Egy ilyet láttam enyémen kívül. Ruby-ból is csak kettőt. A fajtát egyébként csak ajánlani tudom. Alig akad párja.
2017. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az is egy szép színváltozat:) Te melyik kennelből vetted?
2017. aug. 23. 20:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes már most felvenni a kapcsolatot a kennelekkel, mert a valóban jó tenyészetekben hosszas várólista van. Ez tökéletesen alkalmas időszak arra, hogy ismerkedj a kennelekkel, kiválaszd a számodra legszimpatikusabb tenyésztőt.
2017. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!