Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pit bull, Magyar vizsla, vagy...

Pit bull, Magyar vizsla, vagy Dobermann?

Figyelt kérdés
Nektek mi az ideál?
2017. szept. 23. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Rottweiler.
2017. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Amikor az első vizslánk 3 éves lett, jött utána a második, összesen 26 évet éltünk vizslákkal.
2017. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem is vizsláim vannak :) Szerintem csak az tudja ,hogy milyen is az a bizonyos "bújós kutya" akinek már volt / van vizslája :D :) <3
2017. szept. 23. 17:33
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Kaukázusi juhász.

Nem is értem miért írtad oda a 3 fajtát, ha utána meg megkérdezed az ideálunkat. Nem függ össze a kettő. Nekem egyik fajta sem bejövős, ha erre lennél kíváncsi, nem tartanék egyiket sem.

2017. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Roti. A vizsla nekem túl fazos, a Dobi sokszor ideggyenge a túltenyésztés miatt. Ha pit alatt a stafira gondoltál akkor az is szoba jöhet
2017. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Harcikutyák nem az én lelkivilágom, a vizsla aranyos. Bár számomra inkább a "bundásabb" fajták jönnek be.
2017. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem egy pitbull van, elhanyagolt mentett kiskutya volt ugy került hozzank.. Gyerekekkel van, játszik, morgás nincs, másik állatra se, beteszem állat panzioba ha elutazunk őt lehet betenni bármilyen kutya közé mert nem morog, kedves aranyos..


De nincs ideál, ellenben az egyik legkedvesebb leg barátágosabb kutya akivel találkoztam, így most ő a kedvenc mert ő van itt 5.éve.

2017. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy a 3 kutya közül nektek mi az ideál. Elnézést a félreérthetőségért :)
2017. szept. 23. 18:01
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Akkor a magyar vizsi
2017. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 3 közül a dobermann. Sőt, nekem mind közül :)

De most menhelyről származó staffim van, ő is nagyon jó fej.

2017. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!