Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma voltunk uh-n kutyusunkkal....

Ma voltunk uh-n kutyusunkkal. Két kölyökkutya mellkasa folyadékkal van teli, és ödémásak is.2 héttel előtti uh-n nem látszódott semmi. Azóta alakulhatott ki?

Figyelt kérdés
Vagy akkor nem látta az orvos? Mitől alakul ki ? Esetleg valaki járt már így? Nem is nagyon hallottam szerencsére eddig ilyenről. Sajnos doki szerint nem fognak megmaradni. Ilyenkor egyből elaltatják a kicsiket?
2017. szept. 25. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Várj ezt most nem értem. A vemhes kutyában fejlődő 2 kölyökról van szó? Vagy már megszülettek?
2017. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jahj bocsánat, hogyha nem fogalmaztam érthetően. A kutya vemhes. Még pár napja van hátra a szülésig. Szóval ma voltunk uh-n. És 7-8 kicsit látott . Szerencsére a többi egészségesnek tűnik. De kettőn már látszódik,hogy folyadékkal van tele meg ödémásak is.
2017. szept. 25. 15:56
 3/10 A kérdező kommentje:
Ugye a többin nem alakulhat ki ilyen pár nap alatt? Teljesen tudatlan vagyok e téren, mert nem hallottam ilyenről
2017. szept. 25. 15:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha 2-n kialakult, miért ne alakulhatna ki a többin is? Az orvos mit mondott?
2017. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogy a többi egészséges.
2017. szept. 25. 21:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor reménykedjél...
2017. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább ne szaporíts te félkegyelmű!
2017. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már előzőleg leírtam egy hozzád hasonlóan kedves emberkének,csak sajnos törlődött a komment. Szóval a kutyát az út mentén szedtem fel hazajövet zuhogó esőbe. Első út a doki volt , ahol kiderült,hogy szerencsétlen vemhes, azóta viszem mindig a dokihoz kezelésekre,és most mondták ezt. Kívàncsi voltam,hogy vajon mi miatt alakulhatott ki, de egy normális választ se kaptam, mert csak támadni tudnak az emberek. Előbb kérdezz te NYOMORULT!!!!! Mielőtt ítélsz
2017. szept. 26. 19:02
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Szerintem kaptál olyan választ amiben le volt írva minden elég részletesen az összes felmerülő kérdésedre de töröltetted mert volt benne egy mondat ami neked nem tetszett.

2. Hiába vemhes a kutya úgy is lehet ivartalanítani és akkor egy felesleges szaporulattól megkímélted volna a kutyát és a világot is. Segíteni nem így kell; megmentettél egy kutyát és csináltál még egy párat a menhelynek gratulálok.

3. Azzal, hogy primitív stílusban üzeneteket írogatsz "kedves" Barbi csak magadat minősíted...

2017. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát te tényleg egy bunkó ember vagy. Ennyire unatkozol? Szerencsétlen
2017. szept. 27. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!