Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan rendelhetek jo aron...

Honnan rendelhetek jo aron tapot illetve konzervet?

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én innen szoktam: [link]


De ott van még a zooplus, vagy a petissimo is, ezeknél szoktak lenni akciók. Persze van még ezer másik ilyen webshop, de én ezt a 3-at tartom a legjobbaknak.

2017. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még jó a kedvencek.net itt sok táp akció nélkül is jó áron van,és a petnet is. A zooplus-ról rendeltem sokáig, de az utolsó 5 rendelésem kivétel nélkül sérülten jött. Így inkább lemondtam róla!A zoofast-on meg készlet problémákkal kerültem mindig szembe. Szóval azt is hanyagolom.
2017. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Petissimo.hu
2017. szept. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bollocks ***** válasza:
Párszor rendeltem az abc-zoo.hu oldalról, eddig megbízhatónak tűnt, és gyors a kiszállítás is.
2017. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Táp függő, melyik tápot keresed, érdemes több helyen is körbe nézni, mert ugyan az a táp van ahol közel 20% árkülönbséggel kapható.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Evoque és Brit tapot illetve hill's konzervet vagy exclusion konzervet es bewi dog konzervet. :D Köszi a válaszokat. Körbenezek ezek között
2017. szept. 26. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!