Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez? Lehet csak...

Mi lehet ez? Lehet csak túlaggódás. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Leszögezném tudom hogy nem vagytok állatorvosok és azt is tudom hogy nem láthatjátok/hallhatjátok de kíváncsi vagyok a válaszaitokra.


Szóval egy 4,5 hónapos uszkárról van szó.

Olyan mintha emésztene (olyan hangok jönnek ki a hasából).

Pukizott is (elnézést nem tudom hogy írjam) már kaki is volt de még mindig vannak a hangok.


Lehet hogy csak túlaggódom.

Köszönöm a válaszokat.



2017. szept. 26. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírás alapján csak emészt, ne aggódj. Ha hasmenése van, hány,nem eszik, vagy kedvetlen, akkor kezdj aggódni.
2017. szept. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi csak emészt, ez egy normális dolog. Akár a te hasadban is hallhatnád ezeket a hangokat ha elérnéd de nem kell aggódni ez minden élőlénynél így van. :)
2017. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túlaggódod, az enyémnek is folyton hallani ilyet a hasánál és teljesen egészséges. Pukizni, böfögni is szokott.
2017. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Széklete milyen? Gyógyszert kapot mostanában? Mer ha kapot gyógyszert lehet az megviselte a pociját kicsit vagy olyat evett ami nem esett jól neki. Én kefírt vagy nagyon szétfőzött rizst szoktam neki adni (főleg ha hasmenése is van).
2017. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!