Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezzel érdemes...

Szerintetek ezzel érdemes állatorvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves keverék kistestű szuka kutyám és ideje furán sétál a hátso lábain veszem inkább észre

csináltam videót valaki tudna segiteni?privátban ha megadja az e-mail cimet ott el tudom küldeni máshol nem.

Érdemes röntgen vizsgálatra vinni?



2017. aug. 3. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ártana,nem húzta meg esetleg vagy be ütöte be ragadt valahova nincsen a mancsában semmi?é

És ha a fájos lábát meg nyomod óvatosan fájneki?

2017. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felkapkodja a hátsó lábát?
2017. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindenképp elvinném. Nem biztos, hogy rögtön röntgenre van szükség, ezt majd az állatorvos megmondja.
2017. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen fáj neki ha óvatosan megnyomom akkor nyalja a száját így jelzi ha fáj neki.Nem kapka fel csak biceg eddig minden rendben volt de néhány napja ilyen.De rendesen eszik iszik játszik is ugat csak ha sétálunk akkor egy idő után igy jár.
2017. aug. 3. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnyugtató lenne, ha orvosnak megmutatnád. Nem falusi , kijáró dokinak, hanem olyannak, aki otthon van az ortopédiában is.
2017. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A helyi dokinak nem mutattom meg mert már orvost váltottunk.Felviszem a másik dokihoz :)
2017. aug. 4. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!