Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hónapos kutyának hogyan...

10 hónapos kutyának hogyan lehetne új nevet adni?

Figyelt kérdés
Most hozunk a napokban egy 10 hónapos németjuhász szuka kutyát!Nem tetszik a neve,ezért szeretnénk más nevet adni neki!Szerintetek megtanítható még neki?Ha van ötletetek írjatok nekem lányneveket..különlegeset egy gyönyörű szép németjuhász kutyának!
2010. máj. 27. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Elég szomorú, hogy neked a neve a fontos, nem a kutya.
2010. máj. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Roxy, Kira!

Nyugodtan változtathatsz a nevén, hanem tettszik, a kutya könnyen megtanulja az új nevét.

Nekem is volt olyan kutyusom, akit 4-5 néven hívtunk, és mindre figyelt.


Kedves első: miért ne lenne fontos a kérdezőnek a kutya?

Ne legyél már negatív! Miért kell belekötni?

Vannak nagyon hülye nevek , amit a tenyésztő ad a kutyának, általában a gazdi szokta adni a végleges nevét.

Van olyan kutyus, akinek nem áll jól a neve, vagy éppen teljesen az ellenkezőjét jelenti, mint ahogy viselkedik az eb.

Pl. Mimóza, és közben egy vérengző fenevad!

Ilyen esetben simán át lehet nevezni egy kutyát.

Hülyeség még a kákán is csomót keresni, szerintem bármit kérdezhetett volna a kérdező, te akkor is lefikázod.

2010. máj. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló..nagyon szépen köszönöm a választ!!:))


Első válaszoló!!Nem tőled kérdeztem a kérdést..ha nem tudsz választ adni rá..akkor lépj tovább,és ne okoskodjál !!!Ha nem érdekelne a kutya..akkor egy kölyökkutyát választok..de mivel ez egy 10 hónapos kutya...ezért már 10 hónapja adtak egy nevet neki..ami nekünk nem jön be...ezért kérdeztem tapasztalt kutyatartóktól,hogy megszokja-e az új nevét a kutya.Eddig mindig kölyökkutyánk volt!

Utálom az ilyen válaszolókat...miért kell minden kérdezőbe belekötnie valakinek...!!

2010. máj. 28. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:
na mi lett a neve? :D és amúgy azelőtt mi volt?
2010. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:

Nyugodtan át tudod nevezni, hallgatni fog az új nevére is.

Én is neveztem át 8 hónapos kutyát. Sokszor kell neki mondogatni a nevét. Főleg etetéskor szoktam, hogy mikor teszem le elé a tányérját, akkor hívom a nevén.

2010. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok.A neve:Duci..mivel pici korában elég duci volt..ezért a gazdija így nevezte el,és rajta maradt.De nekünk ez nem egy németjuhász kutyának illő név..neki valami szebben hangzó név lenne jó...mint pl.Dolly,Jenny,Lussy.Ilyen és hasonló nevek tetszenek..de nem tudunk választani!A kutyust a hétvégén hozzuk haza!
2010. máj. 28. 14:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Hazahoztuk a kutyát..és döntöttünk..Dolly lesz a neve!!:))
2010. máj. 29. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!