Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez milyen kutya?

Szerintetek ez milyen kutya?

Figyelt kérdés
2017. szept. 29. 11:29
 1/8 A kérdező kommentje:
2017. szept. 29. 11:30
 2/8 A kérdező kommentje:
link javítva
2017. szept. 29. 11:32
 3/8 bollocks ***** válasza:
Vizsla-keveréknek tűnik.
2017. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vizsla, és talán staff vagy valami hasonló van még benne.
2017. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen kutyára számíthatok?Jámbor lesz?
2017. szept. 29. 12:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen bánsz vele akkor igen, nem kutyától függ a viselkedése hanem a gazdától.

Rendesen kell bánni vele és nem lesz hamis ^^

2017. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A négyes jól írta a fajtát, de a kérdező pont "hamis" kutyát akar. Ne írjunk ilyent kedves utolsó, mert majd túl keményen bánik csórival - mert riasztóra nem telik - csak, hogy "őrizze a portát".


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8885579-magy..

2017. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért elég logikus ha a másik kérdést nézzük a kérdezőnek,hogy egy rövid szőrű kutya fázhat kint.

Attól,mert kint tartanak rövid szőrűt nem jelenti azt,hogy jó is.


Honnan tudod ha benézel egy kertbe,hogy az a kutya kinti ??


Főnököm rövid szőrű kutyája is sokat van kint ha melózunk,mert mozgás van, így mozog is illetve kb 6 óránál többet nincs kint,ha nagyon hideg van kap egy meleg polár pulcsit. Ha esik nincs kiengedve. Vannak kint ólak fekhelyek a teraszon persze. De ettől függetlenül benti kutya. Szóval ha ezt a kutyát látnád azt hinnéd jé ez is kerti kutya,pedig nem. Pár órát kint van az nem probléma egy fajtánál sem,bár kistestűeknél okozhat bajt. De az,hogy null 24be kint legyen egy rövid szőrű még meleg ól mellett sem szerencsés.


Hamarabb megfáznak,ami tüdőgyulladással is járhat. Illetve felfázik hiszen a hasuk csupasz. Ízületi bántalmakról ne is beszéljek,ami nem most hanem majd 2-5 évesen jön ki teljesen.


Ismerős vizslája is kinti volt 4 évig míg egyik reggel nem bírt felállni. Kiderült,hogy az izületei tönkre mentek.A hideg miatt. Mióta benti-kinti kutya nincs panasz. Ha jön a hideg akkor elkezd sántikálni akkor kap izület védőt,de amúgy rendben van. Ők ez miatt nem akartak megválni a kutyától,inkább engedtek és benti kutya lett.


Vizsla staffi mix nem házőrző, mindkettő ember barát kutya. Jelezni lehet jelezni fog. Bár a fent említett vizslához jártam sétáltatni. Na megkaptam a kapu kulcsot, első alkalommal találkoztam a kutyával és bementem a kapun(gazdája nem volt otthon) a kutya a nyakamba ugrott szinte és össze nyalt. Szóval nem éppen a házőrzésről híresek. Bárki bemászhat hozzájuk,tök ártalmatlan. Tartottam tőle,hogy de basszus idegen vagyok a kutya felnőtt,biztos őrzi majd a házat vagy vmi. De semmi.

2017. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!