Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya.hu-n ha ingyen van...

769 kérdése:

Kiskutya.hu-n ha ingyen van egy kutya az szaporítótól van? Elvégre egészséges kutyus lehet, ha nem két érte pénzt akkor csak el akarja ajándékozni nem?

Figyelt kérdés
2017. szept. 30. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennek is két véglete van.

Az egyik aki a pénzszerzés miatt szaporít a másik pedig aki annyira felelőtlen, hogy a tüzelő szukáját nem tudja elzárni vagy ivartalanítani és inkább elleti a kutyát aztán lesz ami lesz.

Aki ingyen adja az az utóbbiba tartozik.


A kutya egészsége pedig nem ezektől függ, de nyilván aki minden tüzelésnél fedezteti a kutyáját annak nem túl egészséges kölykei lesznek.

2017. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A szaporító pénzért csinálja az egészet.

Ha ingyen van, akkor valószínűleg egyszerűen felelőtlen gazdi nem várt almáról van szó.

Igen, lehet egészséges (az én kutyám is ilyen alomból van, nagyon stramm kis jószág).

2017. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És te kiskutya.hu-ról vetted

?

2017. szept. 30. 13:04
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: nem, ezt az oldalt nem ismerem.
2017. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól függ hogy egészséges lesz-e hogy kiskutya.hu-ról van-e, hanem attól hogy féreghajtózzák-e, oltják-e, és nem moslékkal vagy tejes kenyérrel etetik. De még ha elhozol egy bolhás, férges, oltatlan, moslékkal etetett kölyköt és te féregteleníted, oltatod, szépen lassan váltasz megfelelő minőségű kölyök száraztápra és mentesíted az élősködőktől, akkor lehet egészséges kölyök. Ettől függetlenül nem tudhatod hogy mi van a genetikájában és mi jön elő később, vagy hogy nem lesz-e maradandó hatása esetleg a kölyökkori rossz körülményeknek.


De egyébként millió egészséges keverék van, és sajnos sokan ilyen körülmények között születnek, szóval lehet egészséges, de az ördög sose alszik.

2017. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egészséges. Fajtajellegű kutyáért (szaporítók) pénzt kérdnek, ha csak "baleset" volt, az úgyis keverék, amiért meg senki se ad pénzt, mivel a menhelyek úgyis tele vannak velük.
2017. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2-es, honnan?
2017. szept. 30. 13:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. szept. 30. 13:22
 9/9 Metionin ***** válasza:
100%
A szaporítók általában pénzt kérnek, hiszen azért elletnek. Ha ingyen van, akkor véletlen alom vagy talált kölykök. Pl. egyszer a mi kertünkben is belefialt a szénába egy random kóbor kutya, mi is hirdettük a városban hogy akinek kellene, az vigyen. Az én kutyám is abból az alomból van, most 8 éves, nagy testű, orvos eddig csak az oltásokkor és egy bűzmirigy gyulladás miatt látta. Amikor felhoztuk, kapott oltást, bolha-kullancs elleni szert, féreghajtót, rendes tápot, gyorsan és látványosan lett egyre szebb. 2 tesóját is láttam felnőve, ők is szépek, de kisebb testűek. A többieket nem tudom, mert őket végül menhely adta örökbe.
2017. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!