Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfürdetük de még fázhatott...

Megfürdetük de még fázhatott mit tegyünk?

Figyelt kérdés
9 hónapos kutyámat meg fürdetük kint!! Ma csak fekszik. Megfázhatott? Ha igen mit tegyek vele? Állatorvost csak akkor hívunk hogyha nagyon nagyon nagy a baj!

2017. okt. 1. 10:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
te is csak akkor mész orvoshoz ha már félig a koporsóban vagy? És ti is 10 fogban szoktatok az udvaron fürödni? ha nem akkor csak ajánlom...
2017. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Az orvost úgy értem hogy azért mert most volt beteg bélgyuladása volt és 60-ezrünk rá ment és inkább elöször itthoni praktikákat próbálnánk ki
2017. okt. 1. 10:22
 3/31 A kérdező kommentje:
De legalább meg gyógyul de ha nem javul minden képen visszük 😃
2017. okt. 1. 10:23
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
az állatorvosi ellátás pont nem az amin spórolni kellene.
2017. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ti nem vagytok normálisak!

Ha annyira féltitek a lakást, hogy még fürdetésre sem visztek be egy 9 hónapos (!!!) kutyát, akkor azt mi a fenének fürdetni, úgyis koszos lesz 5 perc múlva, különösen vizesen.

Ha meg nem kinti kutya, akkor miért kint fürdettétek?

Most volt bélgyulladása?

Akkor nyilván le van gyengülve az immunrendszere, érzékenyebb mindenre. Ha kapott egy tüdőgyulladást és nem viszitek orvoshoz, akkor elpusztul.

Ha vártok és későn viszitek, lehet az is 60ezerbe fog kerülni, holott most megúsznátok egy 3ezres antibiotikum injekcióval.

2017. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
A fa@t szórakozol, hogy provokálsz a kitalációddal másokat??! Jelentettelek!
2017. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Istenem.. ebben az időben nekiállnak kint fürdetni. Nem vagy normális. Ha meg orvoshoz ennyi idióta nem képes vinni akkor adjatok neki lázcsillapítót, mert tuti lázas ha nincs kedve felállni sem, de egy lázmérés nem árt. 38-39 között kell lennie ha e fölött van adjatok neki valamit. Legyen meleg zárt helye és meleg vize. Ha nem iszik adjatok ti neki mert kiszárad. Ennyit tudok mondani. De ha kihívnátok a dokit 5e Ft-ból meglenne. Ha nektek nem ér ennyit akkor nem tudok mit tenni.
2017. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
#6 az a szomorú hogy ez szinte biztos igaz... vannak ilyen hülyék.
2017. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus... Mondd már meg miért nem lehet ilyenkor bevinni? Csodálatos hipertiszta domestossal körbefertőtlenített palotátokban elszállt volna 2 szőrszál? Fel kellett volna utána mosni? Döbbenet!!!

Nálunk lakásban vannak a kutyák, de így is csak évente egyszer fürdenek, nyaron, amikor kánikula van. Kivéve ha valamibe belefetrengenek mert akkor sima vízzel, de ha hideg van akkor természetesen utána jön a hajszárító, bár ez nagyon nagyon ritkán fordul elő. Nem értem, egyáltalán minek volt olyan hihetetlenül szükséges megfürdetni mikor hideg van?

Most szépen menjél ki, és slaggal fürödj meg a kertben, majd meztelenül várd meg amíg megszáradsz. Rossz lesz.

Egyébként a kutyáknak mindig lehet baja (ahogy neked is) nem tudja, hogy jaj most nem lehetek beteg mert már így is sokba kerültem. Ha holnapig nem változik, akkor vigyétek el orvoshoz. Tüdőgyulladása is lehet.

2017. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem értelek titeket itt mindenki csak reklamálni tud de segíteni nem...😑 Nem kértem azt hogy itt most mindenki Belle pofázon én csak segítséget kértem...😒 De láttam itt nem kapok!
2017. okt. 1. 11:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!