Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bentiből kinti kutya? Mennyi...

Bentiből kinti kutya? Mennyi idő alatt? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
Nálatok mennyi idő volt a kiszoktatási idő? Hogyan csináltátok? Sokáig nyüszített az ajtó előtt mikor Ti bementetek, de ő nem mehetett?
2017. okt. 1. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen a legjobb időzítést választottad, mivel már kinnt elég hűvös van éjszaka és a bundáját valószínűleg nem a téli fagyokhoz igazította így eléggé fog fázni.
2017. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyád van? Miért akarod kiszoktatni? Nekem német juhászom van az első telét bent töltötte éjjel, ez lesz a második, és most már nem akarom beengedni. Az enyém eleinte ugrott a kilincsre, jött volna be.Az oktató azt mondta hagyjuk figyelmen kívül, mert ha akkor kimegyünk megszidni, akkor is eléri a céljáét mert foglalkozunk vele. Szép lassan telt az idő és megszokta hogy csak akkor jöhet be ha beengedjük. Most már korlátozom reggel egy rövid és este egy rövid benti látogatásra, mert nem nő ki a téli bundája, ha örökké bent van. Van szigetelt hőfüggönyös háza, nemsoká veszem bele a szalmát.Amúgy lehet jobb ha tavasszal kezded a kiszoktatást ha eddig bent volt.
2017. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hozzánk költözik egy családtag aki allergiás rá.
2017. okt. 1. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...Szerintem kezd most el akkor, még nappal jó idők vannak, és szerezzetek be egy szigetelt kutyaházat. Milyen fajta a kutya?
2017. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
border collie
2017. okt. 2. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!