Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos amstaff 6 kg. Sokan...

3 hónapos amstaff 6 kg. Sokan mondják, hogy visszafejlődött. Hány kg-os kellene, hogy legyen? Mivel érdemes őket etetni? C:\Users\Emi1\Desktop\Ványi Fanni\Ványi Fanni\A\Lui2. jpg

Figyelt kérdés
Reggelire tápot kap, korábban Royal Canin-t mostmár Acanaval keverve, vacsira főtt hús (disznó főként) rizzsel.
2017. okt. 2. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Töltsd fel valahova a képet és oszd meg a linket, mert bármilyen hihetetlen nem a te géped előtt ülünk. :)

Ha nincs törzskönyve akkor amúgy tök mindegy, bármekkora lehet. Ha van, akkor beszélj a tenyésztővel, milyenek voltak a szülők, stb.

2017. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vacsira is tápot kapjon, és ebédet is kell még 3 hónaposan kapnia. Napi 2 evés még nem elég.

A Royalt lehetőleg váltsd le teljesen Acanára, utóbbi sokkal jobb. Gondolom, kölyöktápot kap (ha nem, akkor azt adj).

A súly önmagában nem mérvadó annyira, látni kellene a kutyust, hogy hogyan néz ki. Tölts fel képet a képfeltöltés oldalra, onnét tudod linkelni.

2017. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már megint az amstaffja súlyával van elfoglalva valaki, milyen meglepő. Ha nem törzskönyves akármekkora lehet, ha az kérdezd a tenyésztőt.
2017. okt. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bár nekem csak fajta jellegű pitbullom van de ő 3 hónaposan 9.5 kg volt.Most 6 és fél hónapos és 24.5 kg, és mióta nálam van royal caninal etettem.
2017. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én pitem 8 hetesen volt 6.4kg..

Most 4 hónapos és 13.5kg.


Én Real Nature Wilderness tápot adok neki.

Előtte royal canint adtam neki, de nem túl jó táp..

2018. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Plusz kap már csontos csirkemellet is a táp mellé.
2018. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!