Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nőstény kutya próbálja meg...

A nőstény kutya próbálja meg "izélni" a kan kutyát. Miért?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben észrevettem,hogy a nőstény kutyám próbálkozik "megizélni a kant.Természetesen ez neki nem teszett úgyhogy ott is hagyta.A kan fél éves a szuka másfél.A nőstényt rendszeresen visszem állatorvoshoz szóval biztos hogy nőstény.Sétáltatom is őket...mindkettőt és nem szokott így viselkedni más kutyákkal.Ez a dominanciának az egyik jele lehet?Vagy mi?

2017. okt. 4. 18:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

ez a gyík direkt spanol és csak lepontozgatni szeretne mindenkit aki értelmesen válaszol??

jól van barátom, akkor ne tilts semmit ami ösztönös, aztán, ha a jószág szépen megrág, akkor az is ösztönös lesz majd, mert ösztönösen nem fogja megtűrni, hogy valami debil okoskodjon neki. :D :D :D hajrá kutyus!! :D :D :D

2017. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
A pisilos hulyeseg. Ha neked azt mondja az anyad, hogy nem pisilhetsz amig nem viszlek wc re es mar akar egy napja nem mentel wc re bebisilsz? Igen. Ez csak akkor lehet megcsinalni ha kb napi 3x van setaltatva.
2017. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%

Dominálni próbál.

Tiltsd le!

2017. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam senkit csak első válaszolót és neki is zöldet adtam.A tiltásról meg csak annyit,hogy amikor nem vagyok ott hiába tiltom meg ugyanúgy folytatódni fog szóval,amíg nem bántják egymást nem fog érdekelni.Amúgy meg a nőstény ivartalanítva van és mindenkivel nyugodtan viselkedik,velem még sosem próbálta meg.Annyira imádom amikor csak egy eygszerű kérdést teszek fel amire mindenki tökre el van szállva az internet mögött.Biztos ti sem pontosan úgy nevelitek a kutyáitokat,ahogy nagy könyvben le van írva.Szóval mint ahogy mondtam nem fog érdekelni ameddig nem bántják egymást és nevezhettek akármilyen rossz gazdinak attól én még nem fogom magam annak tartani:)
2017. okt. 5. 19:15
 15/18 anonim ***** válasza:
Addig örül amíg nem forditva csinálják mer abból nem verekedés hanem sok kis kutya lesz. Ha másfél éves a szuka már lehet ivartalanítani mer a fél éves kanod lassan rájön mit lehet egy szukával kezdeni. Tenyésztő gondlom nem vagy mert akkot ezt tudnád. Dominancia jele nekem a két szukám is csinálta. Tiltani pedig lehet. Ivaros kanom van (persze a szukak már nincsenek meg) és van hogy másik kannal játék közbe probálják a rangsort eldönteni, na az meg nem az ő dolga hanem az enyém és tiltom is neki különben valószínűleg olyan kutyasétáltató lenne belőlem aki a többi kutyás előtt szégyenkezik és menekül előlük mer a ,,nem,, szót nem ismeri a kutya.
2017. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
előzö szerintem olvasd el a legutolsó kommentet amit írtam...figyelmesen olvasd el;)....akkor egalább már tudni fogod hogy a nőstény ivartalanítva van
2017. okt. 5. 19:53
 17/18 anonim ***** válasza:
ok ne tiltsd, de ha csóri kutya csípője beakad, mert ez is lehet a vége, akkor majd veregesd magad jól vállon.
2017. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha valmit kérdezel vállald a felelősséget!
2019. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!