Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nőstény kutya mikor engedi...

A nőstény kutya mikor engedi magát pározni?

Figyelt kérdés
Van egy pitbullom És most hozták hogy pároztasam de a nőstény kutya még nem engedi a kan meg pározná de nem engedi.

2017. márc. 23. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Miért akarsz szaporítani amikor lerí hogy fingod nincs az egészről? Azért a párezer forintért amit a fedezésért vagy a kölykökért kapnál? Ne a kutyádból akarj már hasznot húzni...
2017. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Remélem soha...
2017. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok szaporitani csak a tesom meg kért rá hogy pároztasuk,kérlek segitsetek miért ül le És miért morog talán holnap fognak pározni És honan lehet megálapitani hogy már vemhes e.
2017. márc. 23. 19:24
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Sajnálom a kutyákat és a jövőbeli kölyköket...


Mocskos szadista szaporítók vagytok

2017. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Több esze van mint neked, azért ül le. Ne erőltesd a dolgot!
2017. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Vagy nincs időben a szuka, vagy hiányzik belőle az ösztön.
2017. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne oszton. Az ilyen szuka megölné a kicsikét is.
2017. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem is fogja magát engedni, mert nem akarja és kész. Ti meg ne erőltessétek.

Legalább neked legyen több eszed, ha már a testvérednek nincs. Megmondhatod neki is, hogy felelőtlenség lenne ez az egész. Hogy fog majd egy egész alom kiskutyát felnevelni, etetni, oltatni, chippeltetni, féreghajtani, ivartalaníttatni, nevelni és végül örökbe adni? 6-8 kutyáról beszélünk...

Azt tudja, hogy a kutyája akár bele is halhat a szülésbe? És aztán tápszerrel kell etetnie az árván maradt kölyköket, 2 óránként, éjjel-nappal?

2017. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Az én testvérem is megpróbált meggyőzni, hogy fedeztessem a (törzskönyves) macskámat, mert szeretne kiscicát.


Közöltem vele, hogy nem fogom a menhelyi és kóbor macskák számát szaporítani, és felelőtlenül, hozzáértés nélkül két állatot összerakni, mikor az az anyaállatnak az egész csak szenvedés. Arról nem is beszélve, hogy nem vagyok tenyésztő (!), és se pénzem, se időm nem lenne tisztességesen ellátni egy almot.


Nyugodt szívvel ajánlottam neki a tenyésztőt, akitől én is vettem. Ott van, ha kell kiscica. Ja, hogy az 130 ezer Ft? De az én macskám meg szenvedjen az ő hülyesége miatt? Nem vagyok ilyen felelőtlen.


Javaslom, te se legyél.


Mondd meg a testvérednek, hogyha kiskutya kell, keressen fel egy tenyésztőt.


Minek akarod hozzáértés nélkül szaporítani őket?!

2017. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Már egyszer volt a nőstény pároztatva És nem ölte meg a kölyköket de felemeli a farkát a kannak csak morog És nem akarok tenyészteni a nőstény már egyszer ellet És nem történt semmi.
2017. márc. 24. 06:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!