Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudok kiskutyával...

Hogyan tudok kiskutyával buszon/vonaton utazni?

Figyelt kérdés
Van egy kis mopim és utazás előtt állunk. Olvastam itt, hogy elég csak a póráz neki illetve jegyet kell neki venni. Viszont elég régi 2009-es kérdés volt , így afelől érdeklődnék hogy ez változott-e ? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2017. okt. 5. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Buszról tudok nyilatkozni, általában ki van írva rajtuk a kisállattal való közlekedés szabályai. Legalábbis a távolságin. De lehet hogy busztársaságtól is függ. ENYKK-n amivel én szoktam utazni, ha kistestű kutyád van amit ölben vagy kézipoggyász módjára (hordozóban, táskában) szállítasz, díjtalan az utazás. Ha hordozó nélkül akkor póráz, szájkosár kötelező, és van valami minimális összeg is van, azt meg sofőrje válogatja, hogy elkérik e. Mindez a TÁVOLSÁGI buszokra vonatkozik, a helyi járaton nálunk (Sopronban) rendes teljes árú jegyet kell venni a kutyának.
2017. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Most utaznánk először tömegközlekedéssel, eddig csak autóban utazott.
2017. okt. 5. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:

A vonaton vagy zárt hordozóban szállíthatod, vagy pórázon szájkosárral.

Sajnos a vonaton mindkét esetben meg kell venned a jegyét.

2017. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!