Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen mellékhatása lehet a...

Milyen mellékhatása lehet a kombinált oltásnak a kutyáknál?

Figyelt kérdés
A 3 hónapos bullterrier kiskutyám most kapta meg a kombinált oltását, és azóta elég furcsán viselkedik, levert, csak fekszik, nem nagyon mozdul ki, száraz az orra, kicsit magasabb a testhőmérséklete, mint szokott. ez lehet az oltás mellékhatása? ha nem múlik el ez az állapot, mikortól forduljak orvoshoz?
2010. máj. 28. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lesz semmi baja ez termeszetes elo szokott forulni.

Mondhatnam pontosabban, az elozo kutyamnal amelyik 14 es fel evet elt minden evben ez volt, hogy 1 napig levert volt.Es a mostani 3 eves kutyusomnal is ez van.

Embereknel is elofordul, hogy oltas utan levertek.

Ne aggodj.

Meg meg picike is, es ez az eslo eleteben.

Szoval ne aggodj, holnap mar jobb lesz.

De lehet a helyet fajlalni fogja, ne ihedj meg, ha esetleg m,egsimized es felsikit majd ra.

Az nehany nap.

2010. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kiskutyámnál ugyan ez volt 2 napig csak neki még étvágya sem volt!Vissza vittem az orvoshoz,Ő mondta hogy semmi baj csak az oltástól van!
2010. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, megnyugodtam :)

kellemes hétvégét nektek

2010. máj. 28. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám a legtöbb oltóanyagra allergiás. Az oltás után 1-2 órával feldagad az arca, orra és a szeme. Ilyenkor adok neki antibiotikumot amit az orvos adott. Szerintem nálatok sem lesz baj. Holnapra vagy holnaputánra semmi baja nem lesz.
2010. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 3honapos a kiskutyam es mi pont ma voltunk oltason. En is arra lettem figyelmes, hogy mindennapos szokasa ellenere ma este nem lett hiperaktiv, nem akar senkinek az idegeire menni, csak fekszik.

Az etvagyaval alapbol is baj volt, de ma semmit nem is evett!

Biztos az oltastol van, nem kell megijedni. Ha nem eszik rendesen egy-ket napig az nem is baj, csak arra figyelj, hogy igyon, nehogy kiszaradjon.

A pisije szinet is figyelheted, ha olyan, mint szokott lenni, akkor nincs baj.

2010. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!