Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez csak az oltás mellékhatása?

Ez csak az oltás mellékhatása?

Figyelt kérdés
Ma kapott egy kombinált oltást a kutyám. Nagyon játékos kutya mindig ugrál szaladgál ha megyek el néz utánam ha odamegyek már jön oda hozzám. De ma olyan volt mint ha sántítana pedig nincs semmi a lábával bement az ólba szóltam neki csak feküdt és nézett nem jött ki. Az oltást olyan 6 óra körül kapta meg. Ez csak az oltás mellékhatása. És az oltás után még kapott 3 féreghajtó tablettát mert olyan 30kg a kutyám és annyit kellett neki adni. Az állatorvos azt mondta, hogy ha hazamentünk adjuk be neki a féreghajtót. Nem baj, hogy az oltás után megkapta?
2011. jún. 30. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
nem baj. Lehet,hogy egy kicsit belázasodott az oltástól
2011. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az nem baj ha az oltás után kapta meg a féreghajtót mert mi is úgy szoktuk adni ahogy haza értünk az orvostól oda szoktuk adni neki...amúgy az én kutyám már 9 éve kap kombinált oltást és egyszer se volt kedvtelen,levert tőle.. ha holnapra se múlik el sztem vidd vissza az orvoshoz..
2011. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi:) Ha nem lesz jobban holnap visszaviszem az orvoshoz!
2011. jún. 30. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is mindig belázasodik a kombinált oltástól (vagyis még kapta), az állatorvos nekem azt mondta csak akkor van baj ha 3 nap után is bágyadt
2011. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most néztem utána és az oltás utána a 7.napig lehet bágyadt, kedvetlen stb. már kicsit megnyugodtam.
2011. jún. 30. 21:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. jún. 30. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!