Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ijed meg a kutyám a...

Miért ijed meg a kutyám a saját puki hangjától?

Figyelt kérdés

Ha durrant egyet, akkor azonnal felpattan, és hozzám szalad. Próbálom tiltani róla, több kevesebb sikerrel. Most már általában csak azt csinálja, hogy mikor meghallja, hátra néz, és hosszasan bámulja a fenekét, csodálkozó fejjel. :D


Más kutyák is ezt csinálják? Ennyi év alatt még hogy nem tudta megszokni hogy ilyen hang is jön belőle néha? Vagy mit gondolnak ilyenkor a kutyák, hogy igy viselkednek? :)


2017. okt. 9. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicces. :D Szerintem,mint ahogy az embereknél,nem mindig van ugye hangja. Biztos azt gondolja,hogy "áhh,ez laza,halk lesz",aztán megijed,mert nem.De ahogy írtad ezek szerint legalább kezdi megszokni.
2017. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De édes. Szerintem csak meglepődik, hogy belőle jön ki egy olyan hang, amit őszerinte nem ő okozott szándékosan.
2017. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy egy bolha durrant rajta, persze, hogy meglepődik.
2017. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kutyam nekem is ezt csinalja, ha hangosra sikeredik. Szegenyt mindig kinevetem, aztan meg buntudatom van, mert latszik, hogy elegge megijedt. :D
2017. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó! :D

Az én kutyám nem pukizik nagyon, viszont elég félős szegény, egyszer a betyárkörtéjétől úgy megijedt, hogy vagy egy órán keresztül remegett, és nem találta a helyét, lapított, már nekiálltam tapogatni, vizsgálgatni, fáj-e valamije, és azon gondolkodtam, elviszem dokihoz, erre kiderült, hogy csak odaszáradt neki valahogy és nem értette mi van! :D

2017. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak fáj a kaki, ha a bűzmirigye tele van és ilyenkor, ha fingik egy nagyot is felugrik a helyéről.


Nem lehet, hogy a tele bűzmirigytől fáj a puki?

2021. júl. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!