Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kan megférne? Van egy...

2 kan megférne? Van egy csivavánk és szeretnék mellé egy kan boxert csak nem tudom hogy jó ötlet-e?

Figyelt kérdés
A bixer ivartalanítva lesz

2017. okt. 18. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csivava jólnevelt, akkor jó ötlet. Ha gond van vele, tessék előbb azt megoldani.

Én ivartalanítanám mindkét kutyát. Menet közben majd kiderül, hogy az ivaros-ivartalan felállás mennyire működik.

2017. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kizárólag nevelés kérdése, de mivel benned felmerült a kérdés így feltételezem a csivava nincs kellően nevelve és szocializálva. Ha ez a helyzet akkor nem jó ötlet.
2017. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A csivava milyen más kanokkal? Mennyire tudod őt kontrollálni?
2017. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A csivava nen az én kutyám.Nagyon neveletlen,néha engm is meg akar támadni
2017. okt. 18. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor elsőnek megelőzése nevelni. Nekünk a németjuhász és a spicc van együtt 3 éve kiskorú óta mindkettő ivaros de nem dominánsak jolneveltek.
2017. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha a csivi neveletlen, nincs szocializálva akkor nem fognak jól kijönni. Első szabály a második kutyánál, hogy az első nevelt, szocializált legyen. Amíg ez nem valósul meg, addig kár is ezen gondolkozni.
2017. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!