Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hímvesszője mindig...

A kutyám hímvesszője mindig spermás :D Miért van ez?

Figyelt kérdés

Hülye kérdésnek látszik de tényleg igaz.

Elég visszataszító főleg hogy "szobakutya" és nagyrészt bent van.

Idáig nem volt ez csak olyan 1-2 hónapja van mindig.


2010. máj. 29. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Nézesd meg állatorvossal, talán nem sperma, hanem gyulladás jele. Ha ivarérett korba lépett, az is lehet, egyébként meg mit nézegeted folyton? :)))
2010. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
lekéne szokjál rólla h fojamat nyalogatodXDD am nem tom, bocs ne tudtam kihagyni:D
2010. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, valami fertőzése van. Érdemes lenne dokinak megmutatni.
2010. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. máj. 30. 00:05
 5/11 A kérdező kommentje:
A kutya 2 éves és általában ha néha fel kell venni és átteni pl. a kerítésen hogy ne jöjjön a kertbe vagy valami akkor látni meg amikor hempereg,stb.
2010. máj. 30. 00:20
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell doki, az ugyan olyan váladék, ami előfordul az embereknél is..kicsit fehéres/zöldes színű.

ivarérett kutyáknál természetes, azt szokták lenyalni maguknak.

minden kutyának van, ez nem a fertőzés jele.

nem hülye kérdés.

és az nem sperma, hanem csak váladék:)

2010. máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
Fúúj.
2010. máj. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, nekem nem szokott lenni fehéres-zöldes színű, neked lehet hogy szokott
2010. máj. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nem h.lye kérdés,teljesen normális hisz egy kan kutyánál egyszer felfog lépni ez a "sperma" amit váladéknak hívunk és nem spermának.(van akinél nem látja a gazda,mert esetleg kinti kutya és ő ezt tísztitja magának,lenyalja).

Ez egy egyszerű váladék,ha nincs elszíneződve,nem lesz levert a kutya,nincs változás,és nem jön nagyon sok váladék akkor nincs gond.De ha bármit másképpen látnál akkor megéri állatorvoshoz fordulni,szerintem itt nem fertözésről-gyulladásról van szó,hisz az 1-2 hónap alatt már kialakult volna és más "panasz" is fellépne.

2010. máj. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Akiteki ***** válasza:
Nem sperma, genny. Sokszor előfordul hím kutyáknál. Valami kosz megy bele és termelődik a zöld váladék. Le kell fertőtleníteni. Ha nem múlik, orvos antibiotikumot írhat rá. Nem szabad elhanyagolni, mert csúnya húgyúti fertőzés lehet a vége.
2010. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!