Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Spermás ujjal nyult...

Segítség! Spermás ujjal nyult belém a párom, megszakítással védekeztünk, gondolom baj van!? Vagy lehet? Ja és mensis hó közepén történt.18 /L

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 16:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%
Könnyen teherbe eshettél, de meg is úszhattad. Szerencse kérdése.
2011. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
80%
Én csinálnék egy terhességi tesztet. Pár száz Ft és vagy megnyugodhattok, vagy elkezdhettek gondolkodni, hogy mit csináljatok....
2011. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
hááát lehet még várnom kell pár napot, elég rendszeres a mensim még van 5 napom. de köszi a gyors választ, nincs valaki aki igy járt és tapasztalatből mondana valamit? gondolkozni rajta? hát azt hiszem 5 napot biztos gondolkozok hogy mi lesz aztán meglátjuk.
2011. aug. 1. 16:28
 4/35 anonim ***** válasza:
20%
Fogamzásgátló tablettáról/gumióvszerről/Pharmatex termékeiről még nem hallottál? Vagy elveszted az eszed, ha farkat látsz? Legalább most utólag írass fel magadnak egy 72 órás esemény utáni tablettát, ha még nem késő. És tedd fel magadnak a kérdést: mennyire szeret, mennyire vesz komolyan téged a drága párod, ha kitesz egy nem kívánt terhesség minden kockázatának, hisz neki fontosabb, hogy elélvezzen, mint az, hogy terhes maradsz-e??
2011. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem mert spermás ujjal belédnyúlt, attól nem leszel terhes, mert hamar megpusztulnak a kis "gec ik" szabad levegőn :)
2011. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
11%
Mi is megszakításosat játszunk, vagy marha nagy szerencsém van, vagy steril vagyok xD vagy kamu az egész, hogy úgy teherbe lehet esni-.-
2011. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
36%

nemhiszem h terhes vagy, mert az előváladéktól is teherbe eshetsz, de gondolom, eddig attól sem..


g*e*t*t*i

2011. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
55%
16:30, szerintem semmi jogod mást igy le"baffni". Mindenki úgy és azt csinál a nemi életével amit akar! És miért pont őt szidod le, mikor a sok ci gány és hülyeember meg csak úgy szaporodik mintha kötelező lenne-.-
2011. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, még az elutasító és lecseszősöket is :S

most hogy igy kiírtam a kérdést és elgondolkoztam hogy esetleg lehet hogy terhes lehetek biztos, hogy megtartanám, és szerintem a párom is örülne nem utasítana el. bár furcsa lenne elsőre, de talán ha igy alakulna még lehet örülnék is!!

2011. aug. 1. 16:44
 10/35 anonim ***** válasza:
9%

Megint egy IQ harcos.

Mért nem lehet felfogni, hogy a "kiveszi a farkát közben" az nem védekezés!

AZ ELŐVÁLADÉK IS TARTALMAZ MEGTERMÉKENYÍTÉSRE ALKALMAS SPERMIUMOT!

Ettől függetlenül remélem, nem vagy vemhes, vétek lenne szaporodnod.

És mormold az alábbi imát:

„Aki vétkezés nélkül szültél,

add, hogy szülés nélkül vétkezhessek!”

Annyit ez is ér.

2011. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!