Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Corgit Magyarországról?

Corgit Magyarországról?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy corgi kölyköt. Megbízható gazdától korának megfelelő oltásokkal stb. Nem szükséges hogy fajtiszta legyen (igazság szerint ha úgy néz ki ahogy egy ilyen kutyus ki néz :)

Tudom hogy ez nem túl népszerű magyarországon de hátha találok. Illetve még egy kb ár érdekelne ha valaki tud.



2017. okt. 26. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Hát szerintem engedd el: egyrészt mivel az ára az €1000 - €1500-nál kezdődik így keveréket aligha találsz főleg mivel nem túl elterjedt fajta. Főleg nem fellelhető olcsóért "megbízható" gazdától nem fajtatiszta kutya ugyanis a kettő nem fér össze. A megbízható az a tenyésztő aki fajtatiszta, egészséges kölyköt árul a fent említett összegért.

Nézz körül menhelyen hátha ráakadsz egy hasonló fizimiskájú ebre de sok reményt ahhoz se fűzz.

2017. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Born to be kennel nagyon jó, nyilván drága (2-300 ezer) onnan egy kutya, de legalább tényleg corgi, egészséges és jól szocializált. Nem fajtatiszta corgiszerűséget ne vegyél (ha érdekel, miért ne, keress rá a szaporító szóra), ha nincs pénzed törzskönyves kutyára, inkább nézz körül menhelyen.
2017. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a brit pásztorkutya mentésnél. Magyarországon ha jól tudom 1 tenyésztő van , aki corgikkal foglalkozik. Wales-ben vannak páran , akik tenyésztenek kb 850£-tól kezdődik egy kutya.
2017. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!