Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 hete szoptató kutyám, alig...

1 hete szoptató kutyám, alig akar enni. Csak a kedvenceit eszi meg, de azt is csak ímmel-ámmal. Ti mit adtok neki? Hagyjam ott előtte, majd megeszi?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 11:12
1 2
 11/19 Akiteki ***** válasza:
100%

Juj, ez nagyon nem jó! Mondtam, hogy tuti benne maradt valami! Ezért szoktak szülés után Oxitocint majd ergam cseppeket kapni. Holnap reggel azonnal vidd az orvoshoz!

Addig figyeld a kicsiket is, mert ha valami komoly gyulladás, az anyatejbe is átmehet.

Remélem hamar felgyógyul! Merre laktok? Ha esetleg szükséges, tudok segíteni, nálunk is 10 napos babák vannak most.

2010. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
borsod megyében lakunk, egyébként a kutya jókedvű, nem levert, nem tudom mi lehet a baj, de majd az állatorvos megmondja.
2010. máj. 30. 18:20
 13/19 Akiteki ***** válasza:

Sejtettem, hogy az ország másik vége lesz. Drukkolok, hogy csak én aggódjam túl és ne legyen semmi komoly baj.

Írd majd meg légyszíves, hogy vagytok.

Picik egyébként fejlődnek, jól vannak?

2010. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is remélem, hogy csak te aggódod túl. Azaz egy picike az fejlődik, remélem ő már megmarad, szép nagy a pocija, súlya is van, szopik, keveset nyöszörög, szerintem jól van.
2010. máj. 30. 20:27
 15/19 anonim ***** válasza:
Elég korán lett fedeztetve... Legközelebb figyelj oda rá jobban! Drukkolok, hogy ne legyen semmi bajuk. Majd írj,hogy mit mondott a doki. Minden jót. Üdv.
2010. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a te kutyusodnak van e valami baja, de talán segíthetek, ha leírom az én tapasztalatom. Nekem a kutyusom is egyet ellett, nem akart semmit enni, pedig előtte nagyon jó étvágya volt. Ellés előtt, alatt és utána is folyamatosan kapcsolatban voltunk az állatorvosunkkal. Kb. másfél hétig csak minimális kaját fogadott el,azt is csak a kezemből. Semmi baja nem volt, egyszerűen nem igényelt többet.
2010. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Akiteki ***** válasza:
Volt az orvos?
2010. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én vagyok a tömködős állatkínzó. A kölykei halhatnak bele, ha nem iszik eleget. Régi kutyás vagyok, jó lenne, ha nem szólnál be. Köszi. Örülök, hogy most már ez megoldódott. A barnás folyadék teljesen normális. Az anya még jó ideig vérezni fog, mert tisztul. Valószínűleg elnézted, és a vér a méhéből folyik ki, de elkenhette, ezért láthattad másnak. Ha viszont lázas és érzel még valamit a hasába, mindenképpen hívd ki a dokit. MINÉL ELŐBB!-->az anyaállat belehalhat, ha benne marad egy kiskutya, vagy egy lepény. Egyébként se ártana neki ha ránézne egy NORMÁLIS doki a szülés után.
2010. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
látta orvos, minden rendben van, kicsit válogatós lett, és a meleg miatt csak este eszik. A pici szépen fejlődik, a lábával vannak gondok, van rajta egy seb, ez nagyon felduuzadt ami elfertőződött, gennyezik, jár az orvos hozzánk folyamatosan, valamint én is mindennap nyomkodom a gennyet a lábából és fertőtlenítem. remélem minden rendben lesz
2010. jún. 8. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!