Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Keverék tacsit lehet tartani golden retrieverrel?

Van egy keverék tacsim és szeretnek befogadni mellé egy golden retrievert :) A tacskóm szuka (ivartalanitott). Egy fiú retrieverre gondoltam :D Csak sajnos nem tudom hogy ketten meglennének együtt. Szerintetek? Köszönöm a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: tacskó, kutya, állat, golden retriever

10-30 10:17  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Bármilyen kutyát lehet bármilyen kutyával együtt tartani, ha megfelelően vannak nevelve és szocializálva. Ez nem fajtától függ.
A tacsid hogy viszonyul a többi kutyához?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 10-30 10:33 Privát üzenet
Nem fajtafüggő, hanem attól függ, hogy a tacsi hogy jön ki más kutyákkal általánosságban.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 10-30 11:13 Privát üzenet
Valóban nem fajtafuggő, én pl. német dog mellé vettem egy francia bulldogot, jól kijönnek egymással. Ha a tacsi megszokott környezetben él régóta, elképzelhető hogy nem fogadja el a másik kutyust, de ezt lehet orvosolni. Ha nem jönnek ki egymással, akkor se vidd be az egyiket a házba, mert az kifejezetten rosszul fogja érinteni a másikat.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 10-30 11:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Menhelyeken vannak labrador keverék kiskutyák?
Van kettő kutyám. Egy 4hónapos labrador retriever, és egy 6hónapos keverék kutyus aki olyan közepes méretű lesz. Ki milyen táppal etetné őket? Jelenleg Dog Chow tápot kapnak de..
A 11 hetes Bichon frisé x Havannai pincs keverék kis kutyám csak macska alomba végzi a dolgát. Lehet bármi baja belőle? Miért csinálhatja ezt?
Szeretnék egy kiskutyát karácsonyra. Hol találok ingyen?
5 hónapos keverék kutya nevelése? Otthon hagyása?
14 éves Spániel Tacsi keverék kutyám az éjjel furcsán viselkedett. Már régóta rossz alvó sétafikál sokat, de most hirtelen elkezdett rohangálni össze-vissza lihegett, kiengedtük,..

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu