Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német dog kiskutyának milyen...

Német dog kiskutyának milyen kutyatápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
December elején fog hozzám kerülni és nyilván előre be szeretnék majd neki vásárolni. Nézegettem neten de annyi van, hogy nem igazán tudnék választani😕 ha esetleg tudnátok linkelni azt nagyon megköszönném🙂
2017. nov. 1. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű. Nagy testű kutyáknak speciálisan hozzájuk való kutyatápot szoktak javasolni. Azonban az is elterjedt, hogy nem szabad őket magas fehérjetartalmú táppal etetni (30% feletti), mert így a túl gyors növekedés komoly ízületi/ csont deformációs problémákat okoz. Ennek ellenére pl. az akana large breed kölyöktápja 33% fehérjét tartalmaz.

Nem ártana kikérni a tenyésztő vagy az állatorvos tanácsát.

Én amúgy ezt a kölyöktápot szeretem a legjobban. Nagyon jó az ár/érték aránya.


[link]

2017. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is direkt nagytestű fajták kölyöktápját ajánlom. Happy dog, Brit premium, stb.
2017. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyedben én magas hústartalmú, de nem túl magas fehérjetartalmú tápot választanék, pl csirkéset vagy halasat. Ha egy jó márka (pl Acana, Orijen) nagytestű kölyöknek való tápját választod, akkor elvileg nem nyúlhatsz nagyon mellé, de mindenképp beszélj a tenyésztővel, hogy ő mivel etet.
2017. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Josera Kids ;) kimondottan nagyobb testű fajtáknak lett kifejlesztve, alacsonyabb kalóriatartalommal
2017. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!