Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű kutyatáp egy francia bulldognak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég széles a választék. Például: Real Nature egy elég jó táp.
2017. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xedon24 válasza:
A Royal Canini mindenképpen az a legjobb minőségű táp, és fontos, hogy a külön francia bulldogoknak kifejlesztett tápot válaszd. Mert ez a kutya szervezetének, mozgásának ... és minden igényének a legmegfelelőbb. Igaz nagyon drága, de az olcsó tápok sem jók mert csak meg dagadnak a kutya belében és teltségérzetet okoznak vele a kutyának és hát ez valljuk be nem a legjobb. Ezen kívül még tudom ajánlani az Eukanuba nevezetű tápot talán kicsit olcsóbb, de nincs külön kifejlesztett táp francia bulldogoknak viszont találsz kistestű kutyáknak, és különböző igényű kutyáknak tápot, és ez is nagyon jó minőségű. De ha nem sajnálod a pénzt válaszd a Royal Canini-t mert ebben a termékcsaládban van francia bulldogoknak kifejlesztett táp. Remélem tudtam segíteni.
2017. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xedon24 válasza:
Ja igen és most olvasom az első választ, az sem rossz de úgy tudom sajnos abban sincs francia bulldogoknak kifejlesztett táp.
2017. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Royal Canin egy túlárazott, magas gabonatartalmú táp. A fajtatápok pedig csak marketingfogás, az összetételük ugyanaz.

Érdemesebb lenne egy gabonamentes táppal etetni.

2017. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Real Nature, Brit Care, Josera, Happy Dog stb
2017. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!