Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Panel lakásba szeretnék kutyát. Fontos, hogy bírja a sétákat, mert gyakran járunk kirándulni. A szőre lehet hosszú, vagy rövid is. A kutyus mérete kicsi vagy közepes legyen. Természetét illetően barátságosat szeretnék, mint pl. Goldi. Reggel egy 3/4 - 1 órás séta velem, majd 8:00 - 13:45 egyedül lenne otthon. 2-kor következne egy 1-2 órás séta, szintén velem. Majd este egy családi séta. Ezen kívül ha megyünk valahova ( Pl, piacra vásárolni) oda is jönne.



2017. nov. 5. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az uszkárt ajánlanám. Nagyon nagyon kedvesek, nyugisak, imádnak mozogni és nem hullik a szőrük, ami lakásban elég nagy előny. ( viszont hátrány, hogy 2-3 havonta vinni kell őket kutyakozmetikushoz).

Bármilyen fajtát is választasz kérlek, hogy normális tenyésztőnél vásárol, ne a szaporítómat támogasd.


[link]


Ha nincs még konkrét fajta, amit szeretnél jó szívvel javasolnám a menhelyes kutyákat. Ilyen paraméterekkel rengetek nektek való kutyus van. Kicsit idősebb fél éves kutyussal nagy meglepetés már nem érhet pl. testméret szempontjából.


[link]

2017. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen fajta van.

Lehet keverék is.

Fajták közül lehet a közép uszkár nekem is, ami először eszembe jut.

2017. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Plüsskutyát!


Komolyan, tulajdonképpen bármely keverék megfelel. A Goldi pont nem kistestű. Lehet, hogy következetlen lesz a válaszom, de így kapásból a terrierek ugranak be. Persze nevelni azért kell.

2017. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lakasba en csak is tarsasagi kutyat tartanek, amik arra lettek kitenyesztve. Tudom, hogy a nagytestu kutyaknak is kell az emberi kozelseg stb de akkor se valo panelba.

Szerintem itt nez korul, hogy melyik kutya illik hozzad.

[link]

2017. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem nagytestű kutyára gondoltam,csak példa a Goldi, a természete miatt :D Olyan "lelkű" kutyust szeretnék :D
2017. nov. 9. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Coton de Tuléar, nala jobb szobakutyat el se tudnek gondolni. Imad kirandulni, de a lakasban nyugodt. Tudja mikor lehet porogni, es mikor van nyugi. Nagyon kedves minden emberrel, allattal, imad az ember kozeleben jonni, de nagyon csendes, nekunk a szomszedaink nem is gondoltak, hogy van kutyank, mig egy reggel pont egyszerre mentunk ki az ajton, es imadtak a szomszedaink is, a gyerekek becsongettek, hogy megsimogathatjak-e a kutyust stb. En ot ajanlom a legjobban.
2017. nov. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!