Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért fellehet jelenteni?

Ezért fellehet jelenteni?

Figyelt kérdés
A szomszédunk régen spicceket SZAPORITOT most abbahagyta de láttam hogy tartott meg 5-6 szuka spiccet és láttam hogy vett egy németjuhászt vagy nem tudom mi az németjuhászra hasonlit de fehér és az egyik füle lóg és láttam hogy pázoztatta ezzel a kutyával a spiceket nem tudom mindet e de ezért feljelenthetem vagy feleselges ebbe a faluban a rendőrség nem nagyon segitőkész...bocsi a helyesirási hibákért de nagyon felhuztam magam ezen az emberen
2017. nov. 5. 15:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
53%
Szerintem értelmetlen lenne.
2017. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Felesleges nem foglalkozik vele senki.
2017. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*fel lehet jelenteni, szaporított
2017. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kutyákat pároztatni nem bűncselekmény. Csak akkor van értelme feljelenteni, ha amúgy rosszul bánik velük.
2017. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos , akiknel kéne azok nem foglalkoznak vele. Szervezet lenne érdemes megkeresni, nekik meg van az a bázisuk, hogy tudjanak segíteni. Területileg nem tudom, hol vagy de 2 egyesületet ajánlanék, akik végeztek már komoly mentéseket szaporítóktól:

-Állatmentő sereg

-Szurkolók az állatkínzás ellen

Facebookon könnyen megtalálod őket.

2017. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát de a spiccek bele fognak halni a szülésbe 3 szor akkor a német juhász vagy keverék mint a spiccek és meg vannak kötve folyamatosan a kis spiccek
2017. nov. 5. 17:15
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Aha, és hogy a spiccek a német juhásztól vemhesek? Az állandó láncon tartás már bűncselekmény, de azt nagyon nehéz bizonyítani.
2017. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
*és hogy bizonyítod
2017. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen attól vemhesek láttam ahogy "fedeztette" őket
2017. nov. 5. 18:38
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Felfogtad, amit írtam? Lényegtelen, hogy te mit láttál, hogyan BIZONYÍTOD???
2017. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!