Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A héten hozok haza (panel...

N900409 kérdése:

A héten hozok haza (panel lakás) egy 5 hónapos francia bulldog kiskutyát. Tanácsokat szeretnék kérni mint kezdő kutyagazdi (követelik a kérdőjelet szóval íme egy indokolatlan kérdőjel)?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy naponta hányszor érdemes neki enni adni, a száraz kutyakaja mellé rakjak-e az étrendjébe konzerv vagy alutasakos kajákból. mi a legbeváltabb mód a szobatisztaságra nevelésben? és minden hasznos tipp jöhet ami az eszetekbe jut : )

köszönöm


2017. nov. 6. 22:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Utso (elso)

Mindkettő :D

2017. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló, azért mert te nem értesz a kiskutya gondozáshoz és nincs meg a minimális háttértudásod sem, nem kell ezt a hozzáállást és rossz tartási körülményt reklámozni. Pláne nem kell másokat győzködni, hogy ezt kövessék. Komolyan, mi motivált téged, hogy azt akarod, mások is úgy álljanak a kutyájukhoz, mint te?
2017. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Első, a válaszodban kb minden hülyeség.

Kutya előtt kaját nem hagyunk. Konzervvel nem etetünk. A pelenka csak hátráltatja a szobatisztaság tanulását.

2017. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Oké, akkor a tenyésztőnk egy barom. :)

Igaz, már 14 évesek a csajok, de mindig van előttük étel.

Szobatiszták, 12 hetesen kerültek ide, mi pelenkáztunk a házban, azóta már kimennek.


Bocs, hogy válaszoltam.

2017. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Pelenkát én is használtam 2 kutyámmal is és egyiknél sem volt probléma a kiszoktatás, 1 hét alatt szobatiszta lett mindkettő csak ehez az első kinti pisinél az egyikkel pl 6 órát ültem a kertben, másnap 3mat, harmadik nap már csak 1-1 benti pisi volt, az utolsó két nap már csak éjszaka, aztán teljesen kiszokott.

Viszont az nem jó, ha egész nap van előttük étel, konzervben pedig csak szemét van (80%a pedig víz). Persze ha már 14 éve így élnek akkor nem érdemes változtatni, de alapvetően nem ez az optimális számukra.

2017. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!