Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mélyik a legjobb kutya táp?

Mélyik a legjobb kutya táp?

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 08:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Purina mi?

Friskies, Darling, Pro Plan, Dog Chow....?

2017. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A purina oneból a PRO PLAN Medium Adult Sensitive Skin OPTIDERMA pl. vállalható, de ahhoz képest hogy csak vállalható elég drága.

17% hús és 27% fehérje, 1100/kg.

Ennyiért a Brit többet ad, ráadásul a Friskies is Purina ami szerintem nem arról árulkodik, hogy a minőség számítana nekik...

2017. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%
Igaz, hogy nem azzal etetek, de ami például nekem nagyon szimpatikus, az a Markus Mühle Black Angus széria, hidegen préselt, jó összetevők, nem nagyon dràga. Ezzel etetnék, csak hamarabb találtam egy nagyon hasonlót, a Fressnapfos Real Naturenek is van egy kb ugynolyan összetételű hidegen préselt tápja (tulajdonképpen nincs neve, csak RN Kaltgepresst mit Weiderind, Barbarie-Ente & Nordmeerhering), ami ugyan drágább, de már megszoktuk és jó a kutyámnak, úgyhogy nincs kedvem feleslegesen, illetve csak a pénz miatt változtatni.
2017. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Utolsó wz mondjuk tényleg jónak tűnik, de szerintem kevés a 25.3 % fehérje, vagy ha az nem is, de a 18% őrőlt kacsa + ?% szarvashús őrölve...

Nem?

2017. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Maxitabi ***** válasza:

Nincs olyan, hogy a legjobb-mert minden egyednek más összetételű táp felel meg...

A fent említetteken kívül még -az összetétele alapján- jók: Applaws; N&D grain free; Optimanova; Wolfsblut.

Ezeken kívül is bizonyára vannak kiváló összetételű tápok. Viszont minél több húst tartalmaznak, annál drágábbak lesznek.

2017. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A Magyarországon forgalmazott tápok közül első helyen az Orijen áll.

Természetesen van más kiváló termék is de nemzetközi és itthoni viszonylatban az Orijen vezető márka.

Ezen kívül szuper még az N&D, Acana, Platinum, Taste of the Wild és még lehetne sorolni.... ;)

2017. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#14 Ha jól rémlik, mindkettő hústartalma ilyen 17% marha, 10% kacsa, 7% hal kábé meg még pár százalék egyéb állati eredetű cuccok, szerintem ez alapvetően jó. Én nem tudom megítélni, mi az optimális fehérjetartalom. Azt tudom, hogy egy évig etettem Orijennel és a kutyának sokkal többször volt hasmenése (ezért is hagytuk abba, nem a pénz miatt), ezzel meg gyakorlatilag nincs.
2017. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17

Az Orijen magas hústartalma miatt magas fehérje és zsír tartalmú is (38-45% fehérje tartalom). Sok kutyának erős az összetétele, és megy tőle a hasuk. De összetételét és a hozzávalók minőségét tekintve kiváló táp. Az már egy más kérdés, hogy nem minden kutya egyforma. Nekem sok ismerősöm etet vele, igaz főleg kis termetű ebeket. Részükről 100%-os az elégedettség.

2017. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!