Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Shiba Inu milyen energia...

A Shiba Inu milyen energia szintű (mennyi mozgás kell neki naponta)?

Figyelt kérdés
Valahol közepest írnak, megint máshol magas energia szintre hivatkoznak és nem tudom melyiket vegyem alapul.

2017. nov. 9. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem elég nagy, de ennél a fajtánál nem az energiaszint lesz a legnagyobb probléma.
2017. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
A mozgás lesz a legkisebb problémád egy Shibával.
2017. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Napi etapban az "elég sok" kb. mit jelent?
2017. nov. 9. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Miért nem beszélsz egy tenyésztővel? (nem szaporítóval)

A shibánál nem a mozgáson van a hangsúly, hanem a nehezen nevelhetőségén és makacsságán, önfejűségén. Az eddigiekből ítélve nem lesz neked való ez a fajta ha most ezen a mozgás témán vagy ennyire fennakadva.

2017. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem fajta leirast kert es aggodast...


Kerdezo: a shiba mozgekony fajta es sok foglalkozást igenyel. Napi 2-3 orat igenyel es ebbol kell egy 1-1.5 oras nagy seta lehetoleg sok futassal.

2017. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, már aki adott.
2017. nov. 10. 14:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg még érdekel: Sok. Jó ha van udvarotok, ahol tud futkározni. Makacs fajta, ha nem volt még kutyád, szerintem ne ezzel a fajtával kezdj.
2018. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!