Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naponta 5-6 órát alszok,...

Naponta 5-6 órát alszok, lenne időm bőven alvásra, de nem vagyok álmos. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egyátalán nem érzem magam fáradtnak, szüleimet tesóimat már totálisan kiidegeltem, mégsem bírok aludni. Nem érzem magam fáradtnak. De ez még hagyján, általában heti 4-5 alkalommal futok 10 vagy 12 km-t és tekerek 3-4 alkalommal 20 km-t. SEMMI. Fáradtságnak nyomát se érzem. Futásnál is az van, hogy végzek vele simán menne még egy kör, de mivel anya utánam jön, hogy kísérjen, így már nem mehetek. Gondolkodtam még azon, hogy holnaptól aerobikozok 1 órát CD-ről és ellipszis trénerezek 1 órát vagy valami. Szellemileg mennyire lehet elfáradni? Ha megtanulnám németül az igék Partizip perfekt alakját, akkor az mennyire fárasztana le? Ha az 1. múltat is megcsinálnám, mennyit érnék el vele, mennyire fáradnék le tőle mentálisan?

2017. júl. 4. 01:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
szerencsés alkat vagy, mert akkor beéred ennyi alvással. jelzi azt a szervezeted ha kell még több pihenés neki. van akinek ennyi is elég.
2017. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!