Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furminátor kutyának?

Furminátor kutyának?

Figyelt kérdés

Normál házi macskáim vannak elég dús szőrrel. Kollégámtól kaptam kölcsönbe egy furminátort, mit ne mondjak... Nagyon bevált. Most nézegettem neten, de elég drágák. Találtam egyet, csak a gondom az vele, hogy

1. kutyának való

2. nincs a fején az a márkajelzés, ami a kollégámnak.

Kérdésem: Attól, hogy kutyának van írva, ugyanúgy működik macskával is? Alatta macskán mutatja be a használatát...

Ha nincs rajt a jelzés, az bóvli vagy ugyanolyan jó?


Erről lenne szó amúgy:

[link]



2017. nov. 10. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ez csak utánzat lesz. Nem venném meg.
2017. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont ma egy hete vettem meg pont ugyanezt, és remekül funkcionál! S méretűt rendeltem, így a félhosszú szőrű kutyámnak és a török angóra macskámnak is tökéletes! Kb. egy-egy szatyornyi szőrt fésültem ki belőlük múlt hét szombaton, szóval semmi baj nincs vele. Nem tette tönkre a szőrüket. Vedd meg nyugodtan.
2017. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Nem értek a macskákhoz de ha olyan fajta macska, hogy aljszőre van akkor ne használd rajta. Teljesen tönkreteszi az aljszőrt ezért sem lehet használni a szánhúzókon vagy bármelyik másik duplarétegű bundás kutyán.
2017. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Ez utánzatnak tűnik, de attól valószínűleg még működik. Nekem is utánzat van, és tökéletes a kutyámra meg a macskámra is. Legfeljebb méretben lehet különbség attól függően, hogy kutyának vagy macskának ajánlják. (A furminator amúgy pont az aljszőrzet kiszedésére való, és olyan fajtáknak teszi tönkre a szőrét, amiknek nincs aljszőrzetük, akár macska, akár kutya.)
2017. nov. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szerintem megrendelem. Közben néztem a képeket és van rajta márkajelzés, csak belemarva a műanyagba, cégszámmal, minden egyébbel.

Egyszerű házi cicáim vannak, próbáltam már rajtuk, 2 hétig itt volt nálam és hihetetlen mennyiségű szőrt szedett ki belőlük, kevesebb a szőr a lakásban és ráadásul élvezték, pocijukat is hagyták. Én nagyon meg voltam vele elégedve, remélem ez is jó lesz :)

2017. nov. 11. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!