Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltünt a kutyám, facebookon...

Eltünt a kutyám, facebookon milyen csoportokba rakjam fel?

Figyelt kérdés
A nevüket irjátok le léci, vagy még kik segítenek? Neveket léci. Már körbe jártam mindent sehol. Csipeltetett oltott kutya.

2017. nov. 15. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol tűnt el? (város, kerület)
2017. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bp 18ker.
2017. nov. 15. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban a saját oldaladra és kérd, hogy osszátok!

Nem is gondolod, hogy hány és hány helyre eljut.

Pluszban még, ha fajkutya akkor a fajtájának megfelelő fajtamentő csoportba, a XVIII.ker-i csoportokban, állatvédő oldalakra, menhelyek oldalaira (hátha bekerül) Illatos útra.

2017. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pesten hallottam és Pesten találtam.

Előbbi több százezres, utóbbi pár tízezres követővel bír, sok-sok eltűnt állat (és elhagyott holmi) talált már általuk haza.

Ezen kívül helyi menhelyeknek is célszerű lenne elküldeni.


Ha pedig nem kerül elő záros időn belül, menj el az állatorvoshoz, és jelentsd le elveszettként a kutyát. Ezt regisztrálják a chip által, így ha valamikor leolvassák azt benne (dokinál, menhelyen stb.), rögtön láthatják, hogy az állatot keresik. A telefonszámodat is vitesd be a rendszerbe, ha eddig ez esetleg elmaradt volna.

Sok sikert!

2017. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!