Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Facebookon érdemes belépni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon érdemes belépni ilyen meleg társkeresős csoportokba?

Figyelt kérdés
Meleg 18/F vagyok. Sajnos még sosem volt kapcsolatom fiúval ( meg lánnyal sem :D ), de szeretnék már. Vidéken lakok ( jó messze Budapesttől ), és itt élőben szinte lehetetlen ismerkedni. Senki nem vállalja fel a melegségét. Érdemes belépni ilyen csoportokba?

2017. júl. 24. 16:34
 1/9 anonim válasza:
10%

15 év körüli meleg fiúk írjanak:)

15/F

2017. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

Borsod megyei vagyok

Kedves kerdezo ha borsodi vagy vagy kozel laksz hozza irj :)

15/F

2017. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én úgy láttam hogy facebookon és csoportokban csak a legalja népség ismerkedik kamuprofilokkal, de sokaknak még arra sincs igényük, hogy kamuprofillal ismerkedjenek, simán belépnek mindenhová a saját profiljukkal. Én akkor már inkább valami társkeresőt ajánlanék, elég sok a vidéki azokon az oldalakon is, mindenfelől. Biztos találsz valakit a közeledből, nem is gondolnád, vidéken sokkal könnyebb így ismerősre bukkanni! planetromeo, hotbull ezek kifejezetten meleg társkeresők, eropolis.hu, kupak.hu ezeken mindenféle emberek vannak, de természetesen ezeken is van bi és homo kategória. Love.hu meg ilyenek... annyi a választék társkeresőből, hogy hú meg ha! Hajrá, sok sikert ;)
2017. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Igaza van az előttem szólónak, ezek a csoportok tényleg a legalják. A kedved is elmenne az egésztől, annyira igénytelenek és tudatlanok
2017. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Gyere fel Budapestre és itt találkozz valakivel, menj el egy meleg bárba vagy szaunába. Nagyon könnyen eltudod veszíteni.
2017. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem a szüzesség elvesztése az elsődleges cél, hanem az ismerkedés. Random emberrel nem fogok lefeküdni. :D

Amúgy köszi a válaszokat. :)

2017. júl. 24. 23:30
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A hiba benned van. Ezt komolyan mondom.
2017. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
#3-as vagyok, szerintem nincs a kérdező kollégában semmi hiba, nagyon örvendetes ha így gondolja :) ebben az esetben tényleg nem ajánlom a facebookot... amiket fent leírtam, de talán akkor a planetromeo... biztos sok szexuális ajánlattevő lesz ott is, de ott szép számban vannak a barátkozós, ismerkedős srácok is :)
2017. júl. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Beléphetsz Facebookon is, de inkább a Planetromeot ajánlom ! :D
2017. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!