Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van még tüzelésidőszak?

Van még tüzelésidőszak?

Figyelt kérdés
Az idős kankutyusom elég zsémbes a másik kutyámmal, azon kívül nem eszik rendesen, de nem tűnik betegnek ezt leszámítva. Olyankor szokott ilyen szinten nem enni, ha szerelmes. Csak most már tart vagy 3-4 hete ez az étvágytalanság és kicsit aggódom. Eleinte nem aggódtam, mert amikor aggódtam volna, akkor tudtam, hogy tüzelnek a kutyák, láttam abból, hogy lépten-nyomon kiszökött kutyákkal találkoztam. Most viszont nem tudom, tüzelnek-e még a szukák.

2017. nov. 16. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A szukák egész évben tüzelnek.
2017. nov. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat tüzelő szuka a közelben, de ha 3-4 hete étvágytalan a kutyád, az már nem szerelemnek tűnik. Mutasd meg állatorvosnak.
2017. nov. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet tüzelő szuka a közelben.
2017. nov. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hólyagrákja volt. Akkor visszajött az étvágya egy időre, ezért sajnos csak februárban vizsgáltattam ki, amikor újra kezdődött a nem evés. Azóta megműttettem, most jól van, de nem biztatnak semmivel, mert a szövettan alapján nagyon agresszív rák. Csak azért írtam le, hogy más ne kövesse el a hibámat...
2018. ápr. 26. 03:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!