Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki fog szökni a husky? Félek,...

Ki fog szökni a husky? Félek, hogy túl alacsony a kerítés.

Figyelt kérdés
Nem sokára lesz egy szibèriai huskynk,viszont attól fèlek,hogy szökni fog. Van egy berni pásztorunk,így társasága lesz neki. Minden nap menni fogok vele futni/sètálni,meg nevelni fogom kiskorától kezdve,csak a kerítèsünk nem magas,kb 120 cm.
2017. nov. 21. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, de nagyon nagy esély van rá. Előbb a kerítést csináljátok meg!
2017. nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy 120 centiméteres kerítést egy 8-10 éves gyerek is áttud ugrani állóhelyből. Ha nem is fog kiszökni egyből de a késöbbiekben akkor fog ki-be járni amikor akar. Miért nem csináltok egy normális kerítést a kutya érkezése elött?
2017. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, láttam én már Husky-t átmenni 3m-es kerítésen is erőlködés nélkül, magassággal nem számít.
2017. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
A tacsko keverek kutyank mielott orokbe fogadtuk, rendszeresen szokott meg a menhelyrol ugy, hogy a 3,5 meteres keritest helybol atugrotta. En is azt mondtam, hogy ezt nem hiszem el, csak ha latom, es tenyleg hatalmasat ugrik. Pedig olyan kis rovid labai vannak.
2017. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy áttudnak mászni akár 3 méteres kerítést is, de itt nem arról van szó. De azért egy 3 méteres kerítésnél még csak-csak megáll gondolkodni a kutya, hogy érdemes-e a macska után mászni. A másfél méteres kerítést pedig gondolkodás nélkül átugorja és megy utána. Csupán ennyi a különbség.
2017. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alacsony, én szinte mindenhol azt olvastam eddig, hogy szánhúzó és ősi fajták mellé alsóhangon 180 cm-es kerítés kell, de inkább magasabb.
2017. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azon simán átugrik. A husky kifejezetten független, szökős fajta, és ennél sokkal nagyobb kerítések sem állíthatják meg.
2017. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha megfelelően van mozgatva nem lesz hozzá kedve.

Amíg kicsi volt, mi napi 2×3 km-t mentünk vele + 2x 10 percet tanítottam minden nap.

Most, hogy nagy:

Reggel bikejöring, esete bikejöring. Reggel 6-7 km este pedig 10.

És napi 1 óra engedelmes

2017. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2017. nov. 23. 06:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kutyusom 4,5 hónapos, ha tárva nyitva a kapu sem megy ki (egyetlen egyszer fordult elő a legelején). A szülei 1 m-es kerítésen belül vannak (nagy telken belül, tehát utcára kiszökni nem tudnának), mégsem mennek át rajta. Nevelni kell, fárasztani.
2018. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!