Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fül alatt közvetlen nyakméretb...

Chd kérdése:

Fül alatt közvetlen nyakméretből megállapitható, hogy mekkora fojtónyakörv kell a kutyusnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni netről fojtó nyakörvet, de nem szeretném eltolni a méretet, mert a sprengernek megkérik az árát.

. Mérete legyen a nyak legfelső részénél (fülek alatt közvetlenül) 8 - 10 cm-re hosszabb- ezt olvastam neten, ez így kb stimmel? fej méretét nem igazán tudtam mérni, mert a kutya elég játékosra veszi a figurát, ha megpróbálom.(másfél éves rottweiler keverék)


2017. nov. 21. 15:57
 1/5 anonim válasza:
37%
Miért szeretnél fojtónyakörvet?
2017. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 napon belül elállhatsz a vásárlástól, ha neten rendeled. Azaz ha nem jó, vissza tudod küldeni (csak hagyd rajta a címkét).
2017. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sprenger van de nem fojtó, hanem szöges, és tényleg nem olcsó.Nagyon jó ez a márka.Az oktató ajánlotta nekem mert a fojtó nem vált be, ezt kb. 3X kellett használnom és azóta szépen sétálunk. Amit leírtál az szerintem jó, mármint 10 cm marad rá.
2017. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megméred a kutya legszélesebb részét a fején. Ezen kell majd az összefűzött láncnak átférnie, amikor ráhúzod. Ha erre 10 centit ráhagysz még, munka közben túl sok lesz az üres útja a láncnak, mire valóban szorítani fog. Ha felnőtt kutyád van--fej legszélesebb része, plusz 5 centi.

Nem biztos, hogy pont akkorát fogsz kapni, mert általában bizonyos hosszúak a láncok. Pl. 50-55-60 cm-esek.

2017. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a legszélesebbhez még dobsz 5-t, az a fül alatti rész, ahova elvileg helyesen pozicionált ugyanúgy kb +10 cm.

Rottweilereknek vagy a pitbulloknak pl elég nagy fejük van:)

2017. nov. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!