Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért egyforma a karika az...

Miért egyforma a karika az egysoros fojtón?

Figyelt kérdés

[link]

Vettem egyet és nem tudom használni, mert nem sikerül P-t formálni, hisz nincs méretbeli különbség a két vége közt.

(imádom a kutyákat, és csak addig szeretném alkalmazni ezt a módszert, amíg a kétéves,menhelyi, 25 kilós keverék kutya nem tud emberi tempóban, kényelmesen gyalogolni.)



2014. dec. 18. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A láncot engedd bele a karikába, és már kész is a fojtó. Utána belebújtatod a kutya fejét, nyakára húzod, aztán értelemszerűen a szabad végére akasztod a pórázt.
2014. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt választ, viszont az a bajom, hogy nem fér át az egyik vége a másikon.
2014. dec. 18. 14:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha átférne akkor szétesne. A láncot huzd át az egyik karikán.
2014. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Függőlegesen lógatod a láncot.

Az alsó karikát megfogod, vízszintesen.

És ebbe az alsó karikába magát a láncsort engeded bele.

Ahogy a vízszintesen tartott karika alatt kibújnak láncok: kész a fojtó.

Nem bántásból, jó tanács: ha meg sem tudod csinálni, akkor keress vkit, aki segít abban, hogy hogy kell használni. Ha rosszul használod, akkor a fojtó SEMMIT NEM ÉR!

2014. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Feltevéskor pedig álljál a kutyáddal szemközt. Azt a karikát fogjad a bal kezedbe, amelyiken átbújtattad a láncszemeket, és így húzd a kutya fejére a láncot.
2014. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=prxMVb4xa80


Nem volt egyszerű ilyen videót találni, mert nem sok embernek jut eszébe, hogy ez bárkinek is nehézséget okoz. Ne a karikát akard átgyömöszölni az ugyanakkora karikán, hanem a láncot bújtasd bele és húzd át!

2014. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Így már elismerem, hogy hülye kérdés volt. ;)
2014. dec. 18. 14:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kemény dolgok ezek :D
2014. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szilvi & Argos ***** válasza:

Kiskamaszként én is ezen törtem a fejem, míg véletlenül sikerült megoldani...aztán elfelejtettem, de egy hét múlva ismét sikerült :D

Tényleg kérd ki szakember véleményét, mert nem megoldás, hogy rárakod, a kutya meg fullad benne

2015. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyik felét kalapáccsal kicsit de nagyon kicsit össze kell nyomni
2015. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!