Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta néz ki így?...

Melyik kutyafajta néz ki így? Vagy van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
Valahol láttam már ilyen kutyát, csak nem tudom fajtatiszta volt-e, vagy keverék. Kicsi, vagy közepes termetű volt, a szőre középhosszú, fekete. Pár mancsa, és az egyik szeme kürül lévő nagy folt pedig fehér. A füle felálló, de kb. a felétől kicsit lekonyul. Ennyit sikerült leírnom róla, de a válaszokat előre is köszönöm.
2010. jún. 1. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Border collie?

[link]

2010. jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

bár mégsem...ő nem kicsi...

akkor passz

2010. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szia.

A leírásod alapján nekem az Európai orosz lajka ugrott be.

Remélem segítettem v.mit!

2010. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen segítettél...:) Köszi
2010. jún. 1. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor örülök!
2010. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akiteki ***** válasza:
Lajkának mióta konyul le a füle?
2010. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és nem is túl kicsi...de még közepesnek se mondanám...
2010. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Akiteki ***** válasza:

Közepesnek közepes. Besorolás szerint is.

Egyszer én is láttam egy olyan kutyát, hogy muszáj volt odamennem és megkérdeznem a gazditól, hogy milyen fajta, mert rettentően megtetszett. Kiderült, hogy egy jól sikerült keverék.

Hirtelen nem jut más fajta eszembe, aki fekete és az egyik szeménél van egy nagy fehér folt. Akit én láttam, neki is ilyen volt.

2010. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Van olyan hogy a lajkának nem áll fel rendesen a füle sajnos ilyen esetben nem lehet tovább tenyészteni!Gondoljatok bele a német juhászoknál is van ilyen.Lehet hogy a kérdező egy kölyköt vagy egy növendék Lajkát látott és azoknak még kicsit csálén áll a fülük!

De lehet hogy egy szép keveréket kitudja.Nekem is van egy chow-chow husky keverék kutyám,és mindenki Akitának hiszi,kiállításon is a bíró messziről azt hitte rá hogy akita-inu.De mindegy milyen a kutyák gyönyörű és kedves állatok!

2010. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!