Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A google keresőbe mit írjak...

A google keresőbe mit írjak be hogy olyan kutya tenyésztőt adjon ki aki megbízható, hivatalos eb tenyésztő? Esetleg ti nem ismertek ilyen helyet ahol nyugodt szível vásárolhat az ember fajtiszta (német juhász) kiskutyát

Figyelt kérdés

2017. nov. 24. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a fajtaklub honlapján fel vannak sorolva a tenyésztők. Viszont a megbízhatóság már nem a klubtagságtól függ csak.
2017. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem tenyésztőt tudok,de van egy ismerősöm aki nemrég vásárolt egy ónémet juhász kutyust egy nürnbergi tenyésztőtől.

Privátban megtudom adni az email címét,ahol majd rákérdezhetsz hogyan és miként vásárolta.

2017. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
12%
Inkább fogadj örökbe mentett kutyát.
2017. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó kezdem unni ezt a fogadj inkább örökbe dolgot! Én is sajnálom a menhelyi utcai kutyákat de ha ő például sportolni vagy valami olyan dolgot akár vele amit csak egy fajtatisztával tud akkor kíván vagy ha ő egy tenyésztőtől akar venni. Ő dolga és most tudom hogy le leszek pontozva
2017. nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
15%

Sportolni nem lehet menhelyi kutyaval? Na ez nekem most uj.

Igen, mondjuk adott fajta kutyakiallitasra talan nem lehet elvinni, de ezen kivul nem sok egyeb van.

2017. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
# 3 Nekem van mentett kutyám, illetve civil állatvédőként is tevékenykedem, de pont nem az ilyen fajta kérdezőnek kell azt ajánlani, hogy menjen menhelyre. Jó tenyészetből szeretne vásárolni, nem egy szaros szaporítótól ki tudja milyen keveréket.
2017. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
8%

Tele vannak a menhelyek kutyákkal.

Fajtamentőknél lehet találni kölyök, fajtatiszta kutyusokat is.

2017. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2017. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
2017. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

ma 20:06

FAJTATISZTA kutya nem igazán van sem fajtamentőknél, sem menhelyeken.

Idézem a GYK-n oly sokat olvasható definíciót: Fajtatiszta az a kutya, amelyiknek törzskönyv igazolja a fajtáját.

Menhelyen, mentéseknél nem jellemző a törzskönyv a kutya mellé.

Engedtessék már meg az embereknek, hogy eldönthessék , honnan akarnak kutyát.

2017. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!