Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb. Mennyi pénzbe kerűl egy...

Kb. Mennyi pénzbe kerűl egy fekete, munkavonalú németjuhász kutya kölyök törzskönyvel, megbizható kennelből?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. 100-150 ezer Ft, de biztosat a tenyésztő tud mondani.
2015. jún. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

A fekete nem elismert szín, úgyhogy gyakorlatilag csak munka vonalú kutyát fogsz tudni találni. Az ár? Szerintem 100 ezer alatt is megkaphatod, sajnos. Németjuciból rengeteg van, hála a sok szaporítónak, nem olyan magasak az árak. Magyarországon neki van fekete szukája, és megbízható is.


[link]

2015. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a fekete nem elismert szín? Egyébként gondolom nem a kiállításokra akar járni, ha egyszer munkavonalút keres. És a fekete elismert szín. Különben hogy lenne hozzá törzskönyv?
2015. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fekete elismert színváltozat! Európában a rajzos, az ordas és a fekete szín elismert. Míg elöbbi show, addig az utóbbi kettő munka vonalú ÁLTALÁBAN (!), de vannak kivételek. Én úgy gondoltam, hogy a fekete, munkára alkalmas akár milliós tétel. Nekem jelenleg nincs ennyi pénzem, de remélem tévedek és százezrekért is hozzájuthatok tenyésztőtől (és nem szapitól)... Nekem ÖVre és (másabb) sportokra kell, nem Ő lesz az első kutyám, de sok a nj kennel én meg nem tudom melyik a jó, megbizható, ahol találnék fekete kutyát is ráadásúl. Azért manapság némelyik nj kennelről nagyon rosszakat hallani.
2015. jún. 28. 17:24
 5/6 anonim ***** válasza:

a facén keress munkakutyások címszó alatt csoportokat. Lépj be hozzájuk. Vagy keress rá a sport és munkakutyások megnevezésre.

Amúgy nem kerül milliókban a fekete kutya sem nálunk. Persze, vannak különbségek árban, hogy milyen eredményű kannal volt a fedeztetés.

2015. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha sportra alkalmas kutyát keresel, gondolom, van néhány kiképző ismerősöd. Nekik általában vannak ismereteik, kinél, milyen párosítás várható.
2015. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!