Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnek a kutyam fahazab...

Hogyan tudnek a kutyam fahazaban a leheto legmelegebbet csinalni?

Figyelt kérdés

Egy raklapokbol osszeallitott fa haza van, vannak bent neki ruhak, pokrocok.

10 cm vastag hungarocellel korbe bugyolaltam, az aljat es minden oldalat. Nem tudom, er -e ez egyaltalan valamit?


Beszoktam dugni a kezem, hogy megnezzem, milyen az ido odabent. Sokkal jobb, mint kint , de szeretnek ennel melegebbet, nem akarom, hogy fazzon. :(

Mit csinalhatnek meg?



2017. nov. 25. 11:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ruha és pokróc helyett szalma kell, a ruhák átnesvesednek és megfagynak, nem túl kellemes a kutyának azon feküdni. Illetve lehet kapni kifejezetten kutyaházra való függönyt ami még segíthet bent tartani a meleget.
2017. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Es a szalmat hogy oldjam meg?

Le fogja tepni anyukam a fejemet, ha szethordja a kutya.

2017. nov. 25. 11:43
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Ha az anyukád a szalma miatt letépi a fejedet, akkor igen rossz választás volt kutyát beszerezni.

A szalma a legjobb télire. és igen, igényel némi takarítást. Egyébként nem jó, ha a házban sokkal melegebb van, mint kint. A kutya nem olyan meleget kíván, mint az ember.

Milyen kutyáról van szó?

2017. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Keverek kutyusom van.

O mindig hazsartos, de nem ez a lenyeg. En foglalkozok vele 100%-ban.

Ha beletoltenem a szalmat egy takaro huzatba? Ugyis adna jo meleget?

Ertem en, hogy nem kell a kutyahazban 25 foknak lennie, de azert minusz 20-at se szeretnek neki.

2017. nov. 25. 11:50
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Ruhaanyag akkor is magába szívja a nedvességet, ha szalma a bélése.


Anyádnak meg kell mondani, hogy ha állatot fogadunk be, akkor a szükségleteit ki kell elégíteni.

2017. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 darida ***** válasza:

A szalmát az én kutyáim ne viselik el az ólban. Folyton kihordják és tele az udvar vele.

Kiszolgált szőnyeggel bélelem ki az ólat, amelyet 1-2 naponta beviszek a kazán mellé és néhány óra alatt megszárítom. A szőnyeg az ól falát is beborítja és a kutya nem rángatja ki.

2017. nov. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A szalma vagy a szőnyeg alá javaslok méretre vágott kartondoboz ( pl. Tv-s, hűtős) akár több rétegben betenni. Mekkora a belmagasság? Ja és tényleg, a hőfüggöny!
2017. nov. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Keverek kutyusom van.

O mindig hazsartos,"

Minek neked egy házsártos kutya?

Viccet félretéve a legfontosabb a kutyaház mérete. Akkora kell, amiben összegömbölyödve fér el. Ha ennél nagyobb, nem tudja a saját testhőjével befűteni.

2017. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Osszegombolyodve pont elfer, kinyuzta mar nem nagyon.

Az ajtora milyen anyagbol tegyek szelfogot?

2017. nov. 27. 07:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Az ajtó elé legjobb lenne valami ritka szövésű zsákvászon.
2017. nov. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!