Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnek a kutyam fahazab...

Hogyan tudnek a kutyam fahazaban a leheto legmelegebbet csinalni?

Figyelt kérdés

Egy raklapokbol osszeallitott fa haza van, vannak bent neki ruhak, pokrocok.

10 cm vastag hungarocellel korbe bugyolaltam, az aljat es minden oldalat. Nem tudom, er -e ez egyaltalan valamit?


Beszoktam dugni a kezem, hogy megnezzem, milyen az ido odabent. Sokkal jobb, mint kint , de szeretnek ennel melegebbet, nem akarom, hogy fazzon. :(

Mit csinalhatnek meg?



2017. nov. 25. 11:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Es ennyi elegendo lesz neki? Napkozben a mellekepuletben szokott lenni, mert ott nagyon meleg van. De estere nem fagy ki??
2017. nov. 28. 08:00
 12/16 anonim válasza:
100%

Nekem több kutyám is van. Benti kutyák,de nappal kitudnak|szoktak menni.


A házuk HUNGAROCELLEL van kitömve. Ezt a apám segítségével csináltam.


Ez mellett SZALMA van a házban. Minél TÖBB annál jobban MELEGÍT. Jó sokat rakj a házba amire aztán ráfekszik majd a kutyus.


Én plusszba annyit csinálok,hogy berakok RENGETEK SZALMÁT és arra egy VÉKONY TAKARÓT. Pár 100forintos kutya tappancsos takarót tudtam venni és még bundás is kicsit. Azt terítem a szalmára.


A másik...!!

A ház TETEJÉRE - CSÚCSÁRA szögelj oda egy nagyobb rongyot,takarót,akármit. Ami teljesen mint egy függöny fedi a ház "ajtaját. Így este ha nagyon fúj a szél az valemennyit visszafog. És mivel oda van a házhor rögzítva a ruha db így a kutyus simàn ki be tud közlekedni,mert a buksijával,testvéle félrelöki,belöki a rongyot. Nem fog leszakadni. :)


L

2017. nov. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Az én kutyáim is valamennyire kihordják a szalmát amúgy..de azt össze szedem a napvégére. Ennyi áldozatot simán...a kutyáimért. És a szüleim is szónélkül megteszik,ezért nem bántjuk a kutyákat.

Valamint MÁSFÉL NAPONTA cseréljük a szalmát. Mi úgy vesszük. Egy ismerős által. Nem olcsó mulatság,de amikor jön a fagy akkor ez valamennyit használ azért!!!


A rongy amit a ház elejére raksz az vizes lehet tényleg. De még mindig jobb mintha egyből beverne a kutya hàzába a víz!!! És ha hideg van csak szimplán akkor ez tökéletes..a rongy.


Ha a szalma nem jó akkor pedig a házba tessék venni kartont, valami melegebb takarót (van kimondottan kutyáknak..lehet nem kinntre szánták,de hát valamivel muszáj melegíteni őket) ha azt is kihúzná SZÖGELD a négy sarkát le a házban. VAGY vegyél neki KICSI ÁGYAT amit betuszkolsz a faházba és ràtud feküdni!!!!


L

2017. nov. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Egy hullampala van a haz tetejen, ami az ajton tul log, igy nem esik be semmi, az alatt van a vize es kajaja is, azokat se erni nedvesseg, ezert megtudom oldani a fuggonyt.

Van neki egy pokroca, kinaiba vettem, nagy es szoros, az alatt pedig sok ruha, a haz aljan pedig hungarocell,10 centis.

Leszogelni nem fogom a pokrocot, mert ha atnevesedik, nem tudja maga alol kikaparni es kenytelen lesz azon fekudni, aztan jol megfazik nekem.

Szalmat azt hiszem tudok szerezni, tatamnak van.


Nem tudom, amit csinaltam szigetelest, ved valamit, vagy hulyeseg volt ugy, ahogy van? Minden oldalat jol bebugyolaltam a haznak, nincsenek resek, annyi, hogy nem felragasztva van, hanem madzaggal erositettem fol. De jo, stabil, szorosan all hazfalhoz.

2017. nov. 28. 08:29
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Még +1 ötlet: én száraz diófalevelet teszek alá minden télen. Távol tartja a bolhát,bogarakat,és nem ragad a kutya bundájára. 2-3 zsák elég egy télre. De egy alkalommal minimum 50 cm magasan be kell tenni.
2017. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Olyan jó illatú a kutya tőle :)
2017. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!