Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy elmarad a székesfe...

Lehet, hogy elmarad a székesfehérvári CAC kutyakiállítás?

Figyelt kérdés
Érdeklődöm, hogy az eső miatt elmaradhat a székesfehérvári CAC kutyakiállítás? Vagy megtartják valami fedett területen?(nem vagyok odavalósi)
2010. jún. 1. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Sose marad el az eső miatt, volt már, hogy bőrig áztunk kutyástól.
2010. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szombatra már 30 fokot igérnek ..
2010. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen ezeket a kiállításokat hosszas előkészületek előzik meg, és nem mondhatják azt hogy az eső miatt úgy döntöttek, hogy nem tartják meg, vagy máshol tartják...ha szabadtérre van hirdetve (márpedig oda van hirdetve), akkor ott is lesz.
2010. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat. :)
2010. jún. 1. 14:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó időt mondanak addigra.Megyünk mi is. :)Tavaly se volt szuper idő,megtartották akkor is.
2010. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tényleg tavaly is milyen brutál idő volt ... a kutya ugy vacogott hogy egy törölközöbe tekerve melengettem az ölemben, pedig nem egy "anyámasszony katonája" ..
2010. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mi csak nézőként megyünk. A következőre már nevezzük a kutyánkat is. ;)

Reméljük jó idő lesz. :)

2010. jún. 1. 21:13
 8/9 Akiteki ***** válasza:
Az eső nem zavarja a kutyákat. Időjárás miatt még soha nem maradt el kiállítás.
2010. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen a tavalyira én is emlékszem :D rövidnadrágba mentem, mert nagyon jó idő volt reggel, délután meg majdnem megfagytam, fújt a szél, meg az eső is elkezdett esni ... brrr...
2010. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!