Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallotatok már a székesfehérvá...

Hallotatok már a székesfehérvári Mondecast (állat) Modellügynökségről? Vélemények? Érdemes beregisztrálni a kutyánkat? Lesz munkája?

Figyelt kérdés
:)
2011. okt. 12. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hallottam róla, én a nyuszimat akartam regisztrálni, aztán néztem, h portfólió kell róluk, ami ugye mind pénzbe kerül. Mi ezek után úgy döntöttünk, hogy nem regisztrálunk..
2011. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Akiteki ***** válasza:
Beszedik a pénzt és nem történik semmi. Ha nagy ritkán kell filmfogatásra vagy egyébre kutya, nem az ügynökségen keresztül találják meg. Egyszerűbb és olcsóbb beírni a googleba.
2011. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...igen, mi is attól félünk, hogy kifizettetik a regisztrációs díjat, aztán nem történik semmi...ha meg reklamálnánk, azt mondanák, h ők nem tehetnek róla, h nem a mi kutyánkat választották...
2011. okt. 13. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!