Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Nagy gond?

Mit csináljak? Nagy gond?

Figyelt kérdés
Ma a kutyám nem kakilt. 4x visszük le és eddig csak 1x volt végtermék. Általában 3x van de ez most nagyon fura mert eddig nem maradt ki. Estére kizártuk (csak a nappaliból az előszobába) hogyha esetleg este kell neki akkor mégse ágyra (feljöhet). Ez nagy gond?

2017. nov. 26. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit eszik a kutya? Szerintem meg a napi 3x-i kakilás a túlzottan sok, egy rossz minőségű tápértékekben gyenge tápra utal.
2017. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, és egy plusz gondolat: bármi baja is van, hogy veszitek észre ha rosszabodik, miközben ki van zárva? Am nem kakálna az ágyra, pont nem hasmenése, hanem szorulása van. Meg így jelezni sem tud,ha soron kívül ki kell rohanni vele, hát hiába nyüszög az ajtó előtt, ha ti a lakás másik végében tévéztek.
2017. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy még fiatal 6hónapos napi 3x eszik.

Légyszíves normális atílusban.

Hibáztunk? Igen.

Első kutyánk.

Nem vagyunk zsenik. Jah és persze azért tettem fel a kérdést mert nem tudtam. Ha nem tudtok normálisan válaszolni akkor el lehet menni.

Soha nem értettem ezeket az embereket. Nem azért kérdezünk hogy okosabbak legyünk? Mindenkit egyből támadni kell.....

2017. nov. 26. 20:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindig ugyanazt kapja enni?
2017. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen.
2017. nov. 26. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit kap enni?
2017. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat de ki nem válaszolt normálisan? Senki nem mondott semmi rosszat, csak rávilágított a hibákra és tanácsot adott, ahogy kérted, ne legyél már ilyen nebántsvirág.


Egyébként még mindig nem írtad meg hogy mit eszik. Jelentősége lehet, mert még a kölyökkutyánál is hat hónapos korban elég sok a napi háromszori nagywczés.

2017. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy 6 hónaposnak már elég kell legyen 2x az étel.
2017. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Off: az én kutyám is 3-szor kakil egy kicsit, pedig már felnőtt. És jó minőségű gabonamentes tápot eszik.
2017. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!