Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobai megfigyelő kamera?...

Szobai megfigyelő kamera? Sricam sp012 ip kamera vélemény?

Figyelt kérdés

Hali! szeretnék vásárolni egy olyan kamerát amellyel bárhonnan figyelemmel tudom kísérni kis kedvencem napját és hogy miben ügyködik, és minden rendben vele.Tippek milyen fajtát vásároljak, tapasztalat valakinek? 10.000 ft körüli összegben gondolkodva.

Válaszokat köszönöm!



2017. nov. 27. 20:14
 1/6 anonim válasza:
90%
Én nem igazán értek hozzá, de én inkább valami "baba figyelő" néven keresgélnék az interneten... Lehet hogy úgy több mindent találsz. :)
2017. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Gyakorlatilag bármilyen kamerás "bébiőr" jó erre a feladatra. Bár sok értelmét nem látom, mert a kutya 90%-ban aludni fog (max néha majd felkel inni), emellett a kamera nem is biztos, hogy mindig fogja tudni rögzíteni, mert mondjuk takarásban lesz a kutya, meg aztán ha odavagy, szerintem te sem azt fogod nézegetni percenként, hogy most épp mit csinál a kutya :)
2017. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A baba kamerák alkalmasbbak


De minek? Most komolyan a kutyád ha nem vagy otthon: fel-alá mászkál,iszik,alszik,rágcsál valami játékot. Ha esetleg rosszalkodik, odapiszkít,ugat,vonyít, és rongál.

2017. nov. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

[link]


Én ilyet rendeltem, ma érkezett meg a munkahelyemre. Este fogom beüzemelni. Ezzel a cuccal hangot is tudsz átvinni, le tudod esetleg tiltani valamiről. Engem is lehurrogtak, hogy minek nekem ilyen, miért akarom nézni, hogy a kutyám alszik.


Én ki szeretném próbálni, hogy le tudom-e tiltani, ha mondjuk meg akarna rágcsálni valamit, és egyébként is megnyugtatna, ha naponta csak egyszer is rá tudnék nézni, hogy minden rendben van-e vele. Nem mellesleg a kütyü jelzést küld illetéktelen behatolás esetén, ha baba lesz, arra is használhatom majd. Ennyi pénzt nekem megér a kutyám/lakásom biztonsága.


Ha gondolod írok majd, hogy működik e. :)

2017. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó vagyok:

Tegnap kipróbáltam. Tökéletesen működik. Még nem tudtam felszerelni, mert kell hozzá egy jó hosszú hosszabbító, hogy ki tudjam vezeti, de a kapcsolat megvan, a munkahelyemről tudom nézni a lakást. Egész jó a minőség, kicsit gyenge a belátási szöge, jól kell elhelyezni, de ennyi pénzért egész elképesztő.

2017. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Legfőképp neked kedves utolsó! :) Mindenképp valószínűleg teszek én is egy próbát ezen modellel! :)
2017. nov. 29. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!