Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen kamerarendszert vegyünk...

Milyen kamerarendszert vegyünk a mérgező beazonosítására?

Figyelt kérdés

Tavaly megmérgezte egy bunkó a kutyánkat. Szeretnénk egy másik állatot, de nem szeretnénk, hogy ez még egyszer megtörténjen, ezért gondolkodunk a kamerában. Ha a kerítéshez irányítjuk, legalább látszana, hogy ki a tettes.

Mit ajánlotok? Kb.50 ezret szánunk rá.



2017. aug. 4. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Sokkal olcsóbban is meg tudod oldani:

foglalkozol a kutyáddal és megtanítod arra, hogy a talált/más adta ételt ne fogadja el!

2017. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Kérdező, ezt a kutya kategóriába kellene kiírnod, ott még több ilyen okossal találkoznál. Persze, hogy te vagy a hibás, mert valami rosszakaró állatkínzó gyökér megmérgezte a kutyádat..természetes. nem is értem, hogy lehettél ilyen felelőtlen!? Miért tartottál egyáltalán kutyát? Hagyjuk már..

De ha az ő kutyáját mérgezték volna meg, akkor tuti mindenki hibás lenne, csak ő nem.. (igen, #1-ről beszélek).

Eleve, hogyan? Lehet, hogy fél éves korára megtanítod neki, hogy ne fogadjon el senki mástól kaját...kérdés addig lesz e még kutyád. Mert egy frissen odakerülő, pár napja/hete nálad lévő kölyöknek magyarázd már ezt el.. bizonyos emberek hihetetlenek amúgy, mindig támadni kell a másikat, hogy mit csinálhatott volna jobban.



Kérdező: én vadkamerát javaslok, ami mozgásérzékelős, vagy valamilyen nagyobb felbontású, éjjellátós IP kamerát. De a kutyát éjszakára legalább mindenképp engedd be a házba, és pl ha reggel találsz egy gyanús húsdarabot az udvarodon, akkor lehet elkezdeni nézni a felvételeket, hátha.

Mert ha kinthagyod, és megeszi a kutya, akkor nem védted meg..

Én is híve vagyok ennek, hogy előbb-utóbb meg kell neki tanítani, hogy nem eszünk meg minden szart, azért akadtam ki az első válaszon, mert ezt egy hete nálad lévő kutyánál kb lehetetlen kivitelezni, de persze akkor is te vagy a hibás, mint tudjuk..

2017. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Min, 2MPixeles IP kamera hozzávaló letölthető szoftverrel.

Azt egy pc-re feltelepíted és kész is, már rögzíti is, feltéve ha előtte mindent beállítottál.

Ez tökéletes: [link]

De kérd meg őket frissítsék fel a szoftverét!

2017. aug. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Próbáltuk tanítani. Viszont volt mikor elmentünk 4 napra otthonról a kutya nem evett semmit, pedig a tesómék be is cuccoltak addig, hogy foglalkozzanak is vele, ne csak etessék.

Azért érdekes, mert pont otthon voltunk, mikor történt, állatorvost is hívtunk. Mindegy. A párom a rendőrségen is járt. Ott azt mondták, hogy sejtik ki, de nem tudják rábizonyítani. Több eset is volt.

Letojom innentől, elég ha én tudom, kit kell meglátogatni.


Köszönöm a válaszokat.

2017. aug. 4. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi átéltük most ugyanezt. Egy hete küzdünk a kutyus életéért éjjel-nappal, infúzió kúrákkal, a borzalmas tünetek enyhítésével. Talán túl vagyunk a nehezén, de a kimerültség és az elkeseredettség csak hajszálnyira választ el attól, hogy átmenjek a gyanusítotthoz és beleverjem a pofáját a lépcső szélébe. Hányok az ilyen emberektől és abszolút nem érdekel mi lenne a következménye. Csak egyszer legyek biztos abban, hogy tényleg az volt, akire gondolok. Ha esetleg sikerült kitalálnod milyen rendszert építesz ki, kérlek jelezd, mert mi is a kamerán gondolkozunk.
2017. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!